Dostawa mięsa drobiowego i wędlin drobiowych ZP 11/2024
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00445859
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00445859/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-06 08:14
- Lokalizacja
- Spała, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8eb0551c-9795-4f84-9bb7-3de6bc12913e
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445859 z dnia 2024-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mięsa drobiowego i wędlin drobiowych ZP 11/2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142733356
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al.Prezydenta Ignacego Mościckiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Spała
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-215
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.spala@cos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cos.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8eb0551c-9795-4f84-9bb7-3de6bc12913e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mięsa drobiowego i wędlin drobiowych ZP 11/20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8eb0551c-9795-4f84-9bb7-3de6bc12913e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445859
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00222493/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawy drobiu i wędlin drobiowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00416714
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 11/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200765,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa mięsa drobiowego4.5.3.) Główny kod CPV: 15112000-6 - Drób
4.5.5.) Wartość części: 148706,25 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa wędlin drobiowych4.5.3.) Główny kod CPV: 15131135-0 - Wędliny drobiowe
4.5.5.) Wartość części: 52059,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę brutto:
Cz.1 Dostawa mięsa drobiowego : 148.706,25 zł na 6 miesięcy. Ofertę z najniższą ceną złożył Wykonawca: Hurt-Detal EKO-DRÓB Elżbieta Musiał , ul. Piotrkowska 66, 26-300 Opoczno , Cena oferty: 156.215,33 zł brutto na 6 miesięcy. Ponieważ cena tej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia środków na to zamówienie, przedmiotowe postępowanie w cz. 1 zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt.3
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cz.2 Dostawa wędlin drobiowych : 52.059,00 zł na 6 miesięcy. Ofertę z najniższą ceną złożył Wykonawca: KELMES SP. z o.o. Sp kom., ul. Włókiennicza 20/22, 97-200 Tomaszów Mazowiecki , Cena oferty: 54.773,25 zł brutto na 6 miesięcy. Ponieważ cena tej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia środków na to zamówienie, przedmiotowe postępowanie w cz. 2 zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt.3
| 2024-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |