Modernizacja ciągu drogi Telkwice Brzozówka łączącej miejscowość Bukowo z drogą wojewódzką nr 515

Gmina Stary Targ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00214781
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00214781/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-15 08:33
Lokalizacja
Stary Targ, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94b439b1-c307-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
5791541745
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN KASZUBOWSKICzernin, PL · lot 0
1 395 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00214781 z dnia 2023-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ciągu drogi Telkwice Brzozówka łączącej miejscowość Bukowo z drogą wojewódzką nr 515

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stary Targ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000539880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 20

1.5.2.) Miejscowość: Stary Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-410

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 55 640 50 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminastarytarg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminastarytarg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminastarytarg.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ciągu drogi Telkwice Brzozówka łączącej miejscowość Bukowo z drogą wojewódzką nr 515

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94b439b1-c307-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00214781

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020023/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja ciągu drogi Telkwice Brzozówka, łączącej miejscowość Bukowo z drogą wojewódzką nr 515

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00136327

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.I.271.2.2023.GP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1219512,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ciągu drogi Telkwice Brzozówka, łączącej miejscowość Bukowo z drogą nr 515 z płyt drogowych pełnych wibroprasowanych, bądź wykonanych na stole wibracyjnym metodą wzdłużną z wypełnieniem przestrzeni pomiędzy płytami oraz poboczy kruszywem łamanym, zgodnie ze szkicem sytuacyjnym, przekrojem oraz STWiORB. Droga z jednej strony powinna połączyć się z jezdnią drogi wojewódzkiej nr 515, a z drugiej strony z drogą asfaltową.

Zadanie realizowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1395000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1799859,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1395000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KASZUB Prace Ziemne Marcin Kaszubowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5792003369

7.3.3) Ulica: Oś. Przyleśne 42

7.3.4) Miejscowość: Czernin

7.3.5) Kod pocztowy: 82-400

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1395000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane