Roboty budowlane w kompleksach wojskowych w Morągu i Bartoszycach

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00214996
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00214996/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-15 09:30
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89a8d06a-b2b5-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
5783109861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty ciesielskieSpawanieRoboty odwadniająceBetonowanie konstrukcji

Wykonawcy

2 przyznane

NORBERT SZULCMorąg, PL · lot 0
407 375 PLN
WOJCIECH LEWANDOWSKIBartoszyce, PL · lot 1
276 009,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00214996 z dnia 2023-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w kompleksach wojskowych w Morągu i Bartoszycach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281385396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwiatkowskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 21wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://21wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/21wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w kompleksach wojskowych w Morągu i Bartoszycach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89a8d06a-b2b5-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00214996

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00111323

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 21WOG-SZP.2712.8.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 547148,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Robota budowlana – strzelnica garnizonowa typu „A” w Morągu.
Zakres prac do wykonania w ramach realizacji zadania obejmuje:
1. Strzelnica garnizonowa oś B:
- częściowa rozbiórka odeskowania przesłony 1 i 2-giej;
- wymiana częściowa elementów stalowych;
- ponowne obicie konstrukcji drewnem (tarcica łączona na półwpust 50 mm nasycona impregnatem olejowym w kolorze czarnym).
- zasypanie kruszywem i ułożenie blachy trapezowej na przesłonie;
- wymiana elementów stalowych zabezpieczających przesłonę (ceownik);
- naprawa elementów metalowych w przesłonie pierwszej
- przesianie ziemi w dolnym przechwytywaczu w celu odzyskania odłamków stalowych.
- wymiana słupów i lamp ostrzegawczych na kulochwycie głównym.
2. Strzelnica garnizonowa oś A:
- naprawa elementów stalowych w przesłonie pierwszej wraz z wymianą desek przy tych elementach;
- wymiana instalacji drenażu w płaszczyźnie strzelnicy;
- przesianie ziemi w kulochwycie głównym i dolnym przechwytywaczu w celu odzyskania odłamków stalowych.
- wymiana słupów i lamp ostrzegawczych na kulochwycie głównym.
Wykonanie ściany oporowej z elementów betonowych prefabrykowanych z obiciem deskami i zasypką, ściana wykonana dla zabezpieczenia postępującej degradacji wału bocznego
3. Stanowiska strzeleckie.
- malowanie blatów na stanowiskach strzeleckich – drewnochronem.
4. Wiaty szkoleniowe.
- wymiana pokrycja dachowego z blachy trapezowej ocynkowanej na pokrycie blachą trapezową powlekaną.
- konserwacja konstrukcji stalowej wiat.
- wymiana słupów oświetleniowych na słupy stalowe z lampami oświetleniowymi energooszczędnymi (ledowymi).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45262680-1 - Spawanie

45232452-5 - Roboty odwadniające

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 343445,95 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Robota budowlana – strzelnica szkolna typu A i B w Bartoszycach.
Lokalizacja: Jednostka Wojskowa 1248 w Bartoszycach
Przedmiotem zamówienia jest: Robota budowlana – strzelnica szkolna typu A i B w Bartoszycach
Zakres robót budowlanych obejmuje:
• Przesłona nr 2.
– Wymiana uszkodzonych fragmentów przesłony z bali, z wykonaniem impregnacji grzybobójczej i ogniochronnej.
– Uzupełnienie zasypki żwirowej o granulacji 2-5 mm.
• Konserwacja kulochwytu głównego osi ,,A”.
– Wymiana geokraty w kulochwycie.
– Ręczne przesianie żwiru w kulochwycie.
– Uzupełnienie żwiru w kulochwycie.
– Ułożenie darniny.
• Kulochwyt dolny.
– Ułożenie darniny.
• Wymiana ogrodzenia ostrzegawczego.
• Roboty ogólnobudowlane budynku obsługi strzelnicy.
Przedmiotem zamówienia jest: PCO w Bartoszycach
Zakres robót budowlanych obejmuje:
• Przesłona.
– Konserwacja obudowy przesłony drewnochronem..
• Konserwacja kulochwytu głównego.
– Ułożenie geokraty w kulochwycie.
– Ręczne przesianie żwiru w kulochwycie.
– Uzupełnienie żwiru w kulochwycie.
– Ułożenie darniny.
– Naprawa zabezpieczeń kulochwytów dolnych.
• Wały boczne
– Naprawa konserwacyjna nadbudowy wałów bocznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 203702,94 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 407375,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 578100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 407375,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE ”NORBUD” NORBERT SZULC

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7411591118

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 7

7.3.4) Miejscowość: Morąg,

7.3.5) Kod pocztowy: 14-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 407375,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 41 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276009,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 276009,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LEWANDOWSKI WOJCIECH ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7431080510

7.3.3) Ulica: Dąbrowa 40

7.3.4) Miejscowość: Bartoszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 11-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276009,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Strony ustalają następujący termin wykonania przedmiotu umowy:
dla cz. zam. nr 1 - 41 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy (przekazanie placu budowy nie wcześniej niż 05.06.2023 r.);
dla cz. zam. nr 2 - 40 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy (przekazanie placu budowy nie wcześniej niż 17.07.2023 r.).
2023-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane