Budowa Szkoły Podstawowej ze stołówką w Nądni - Etap I.
Gmina Zbąszyń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00215008
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00215008/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-15 09:34
- Lokalizacja
- Zbąszyń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f93f0dbc-dd04-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7881917617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00215008 z dnia 2023-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Szkoły Podstawowej ze stołówką w Nądni - Etap I.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbąszyń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770712
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Porucznika Żwirki 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbąszyń
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-360
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 68 3866009
1.5.8.) Numer faksu: 68 3846010
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zbaszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbaszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://zamowienia.zbaszyn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Szkoły Podstawowej ze stołówką w Nądni - Etap I.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f93f0dbc-dd04-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00215008
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043374/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa Szkoły Podstawowej ze stołówką w Nądni (Etap I.).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179911
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPRUI.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 16381606,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa Szkoły Podstawowej ze stołówką w Nądni - Etap I. Postępowanie prowadzone jest w ramach zadania: Budowa Szkoły Podstawowej ze stołówką i salą gimnastyczną w Nądni dla dzieci z Nądni, Nowej Wsi i Nowej Wsi Zbąskiej.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych został opisany w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, Przedmiarze Robót Planie Zagospodarowania Terenu.
Szczegółowy opis został zawarty w rozdz. III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Do u pływu terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu, tj. do dnia 12.05.2023 r. do godz. 12:00 wpłynęły 4 oferty złożone przez:
Nr WYKONAWCY Cena oferty PLN
1 UB Szałata Sp. z o.o.
ul. Niegolewskich,
60-232 Poznań, Rynek Łazarski 22 578 283.33
2 Lepiko Sp. z o.o.
ul. Skórzewska 19
60-185 Poznań - Skórzewo 22 801 921.69
3 Constructo Sp. z o.o. sp. k.
Rogówko
87-162 Lubicz 19 307 944.02
4 Usługowy Zakład Ogólnobudowlany NOR-BUD Norbert Chudy
ul. Żytnia 7
64-305 Bolewice 21 457 303.95
Z uwagi, że cena oferty najkorzystniejszej: 19 307 944,02 PLN przekracza kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia – 12 000 000 PLN, podjęto decyzje o unieważnieniu postępowania.
| 2023-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |