Bieżące utrzymanie dróg gminnych

GMINA TARCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00215166
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00215166/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-15 10:20
Lokalizacja
Tarczyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f7b90e7-ca3e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
1231233414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

'SOUTH STREAM' SPÓŁKA AKCYJNATarczyn, PL · lot 0
850 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00215166 z dnia 2023-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg gminnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Stępkowskiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Tarczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-555

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227157948

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@tarczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.tarczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f7b90e7-ca3e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie dróg gminnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f7b90e7-ca3e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00215166

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00014615/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Bieżące utrzymanie dróg w 2023 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00150659

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PI.271.4.2023.MB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 708350,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego robót, polegających na bieżącym utrzymaniu dróg gminnych na terenie Gminy Tarczyn w 2023 r.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) dostawę pospółki; przewidywana ilość pospółki – ok. 150 m3,
2) profilowanie i zagęszczanie dróg o nawierzchni nieutwardzonej na szacunkowej powierzchni ok. 30 000 m2, wraz z rozłożeniem i zagęszczeniem dostarczonej pospółki w miejsca wskazywane przez Zamawiającego lub Wykonawcę w porozumieniu z Zamawiającym,
3) dostawę kruszywa tłucznia kamiennego o frakcji 0-31,5; przewidywana ilość – ok. 800 ton,
4) profilowanie i zagęszczanie dróg o nawierzchni tłuczniowej kamiennej na szacunkowej powierzchni ok. 80 000 m2, wraz z rozłożeniem i zagęszczeniem dostarczonego tłucznia w miejsca wskazywane przez Zamawiającego lub Wykonawcę w porozumieniu z Zamawiającym,
5) dostawa kruszyw mieszanek bitumicznych; przewidywana ilość – ok. 1 000 t,
6) profilowanie i zagęszczanie dróg o nawierzchni tłuczniowej z kruszyw mieszanek bitumicznych na szacunkowej powierzchni ok. 120 000 m2, wraz z rozłożeniem i zagęszczeniem dostarczonego materiału w miejsca wskazywane przez Zamawiającego lub Wykonawcę w porozumieniu z Zamawiającym,
7) remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych w miejscach wskazywanych przez Zamawiającego (przewidywana ilość – ok. 1 500 m2) w zakresie:
a) cięcia piłą mechaniczną nawierzchni bitumicznej na gł. 5cm,
b) rozebranie nawierzchni bitumicznej o grubości 5cm,
c) wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumiczno-grysowej – warstwa ścieralna o grubości po zagęszczeniu 5cm.
8) wykonanie poboczy dróg z kruszywa kamiennego o średniej szerokości 30cm i grubości po zagęszczeniu 10 cm– na powierzchni ok. 400m2
9) mechaniczne koszenie traw i chwastów w pasach drogowych w miejscach wskazywanych przez Zamawiającego obejmujących elementy: pobocza przy jednostronnej szerokości koszenia wynoszącej średnio 0,7 m, skarpy i przeciwskarpy rowów oraz w miejscach mających wpływ na wizualny wygląd drogi (przewidywana ilość – ok. 600 000 m2),
10) ręczne koszenie traw i chwastów w pasach drogowych w miejscach wskazywanych przez Zamawiającego obejmujących elementy: pobocza, skarpy i przeciwskarpy rowów oraz w miejscach mających wpływ na wizualny wygląd drogi (przewidywana ilość – ok. 150 000 m2),
11) mechaniczne karczowanie zagajników o średniej gęstości wraz z wywozem i utylizacją urobku – ok. 1 500 m2,
12) mechaniczne znakowanie poziome dróg o nawierzchni twardej obejmujące cienkowarstwowe malowanie farbami akrylowymi z odblaskowymi mikrokulkami - przewidywana ilość – ok. 1000 m2 w zakresie:
• znaków poprzecznych: przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów, linii bezwzględnego zatrzymania, linii warunkowego zatrzymania,
• znaków podłużnych: linii segregacji,
• stanowisk postojowych, kopert, powierzchni wyłączonych, linii przystankowych
13) wykonanie jednowarstwowej podbudowy (warstwa górna) z kruszywa kamiennego łamanego – przewidywana ilość ok. 2 000 m2 w zakresie:
a) profilowania drogi przed rozłożeniem dostarczonego kruszywa,
b) dostarczenia, rozłożenia i zagęszczenia kruszywa o frakcji 4-31,5mm i grubości po zagęszczeniu 5 cm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 968752,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 968752,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 968752,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOUTH STREAM S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231188501

7.3.3) Ulica: ul. Piaseczyńska 16

7.3.4) Miejscowość: Kotorydz

7.3.5) Kod pocztowy: 05-555

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 850000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

cena wybranej oferty = 968 752,50 zł.
Zgodnie z zapisami umowy Zamawiający może zlecić wykonywanie przedmiotu zamówienia do kwoty 850 000 zł brutto.
2023-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane