Przebudowa 5 dróg gminnych na terenie Miasta Ząbki - Polski Ład

Miasto Ząbki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00215401
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00215401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-15 11:18
Lokalizacja
Ząbki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab4da7f9-bda5-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
Identyfikator
1251332295
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowejRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneBudowa kanałówRoboty w zakresie usuwania gruzu

Wykonawcy

1 przyznane

DOWBUD-C II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
5 378 850,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00215401 z dnia 2023-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa 5 dróg gminnych na terenie Miasta Ząbki - Polski Ład

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ząbki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269717

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Ząbki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-091

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zabki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zabki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zabki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa 5 dróg gminnych na terenie Miasta Ząbki - Polski Ład

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab4da7f9-bda5-11ed-8261-62cbbe4d0ca4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00215401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044414/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg w ulicach Westerplatte, Harcerskiej, Kołłataja, Obrońców i Tulipanowej w Ząbkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00126445

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.07.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową 5 dróg na terenie Miasta Ząbki – ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, tj.:
 ulica Harcerska na odcinku ul. Szkolna – ul. Westerplatte o długości 188 m,
 ulica Hugona Kołłątaja na odcinku ul. Władysława Sikorskiego – ul. Szwoleżerów o długości 223 m,
 ulica Obrońców na odcinku ul. Władysława Sikorskiego – ul. Juliusza Rómmla o długości 429,5 m,
 ulica Tulipanowa na odcinku ul. Gajowa – Szwoleżerów o długości 260 m,
 ulica Westerplatte na odcinku ul. Józefa Piłsudskiego – ul. Hugona Kołłątaja o długości 230 m.
2. Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności:
 opracowanie projektu organizacji ruchu na czas budowy wraz z jego uzgodnieniem;
 obsługę geodezyjną budowy (dla całego zadania inwestycyjnego);
 roboty rozbiórkowe wraz z wywiezieniem gruzu z rozbiórki;
 budowę kanalizacji deszczowej (studnie betonowe, kanał deszczowy z rur z PP dla kanalizacji zewnętrznej, przykanaliki z rur z PVC dla kanalizacji zewnętrznej);
 budowę kanału technologicznego sieci teletechnicznej i studni teletechnicznych;
 montaż krawężników, ścieków prefabrykowanych i oporników betonowych, na ławach betonowych;
 montaż obrzeży betonowych trawnikowych;
 wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni: podbudowy z piasku stabilizowanego cementem, warstwy z kruszywa łamanego – kliniec, miał, stabilizowanych mechanicznie i ręcznie;
 wykonanie: warstw nawierzchni z mas mineralno-bitumicznych asfaltowych;
 wykonanie warstw ścieralnych nawierzchni: zjazdów, chodników, na podsypce cementowo-piaskowej z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm;
 regulację pionową elementów uzbrojenia podziemnego (studzienki kanalizacyjne
i teletechniczne);
 montaż oznakowania pionowego zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu;
 wykonanie oznakowania poziomego zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu;
 wykonanie trawników dywanowych z rozrzuceniem mieszanki torfu i ziemi urodzajnej;
 końcową inwentaryzację geodezyjną powykonawczą obiektów.

3. Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia, wymagania w odniesieniu do sposobu wykonania i odbioru robót określone są w dokumentacji projektowej (załącznik nr 3 do SWZ), Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (załącznik nr 4 do SWZ) oraz w przedmiarach robót (załącznik nr 5 do SWZ). Przedmiary robót pełnią jedynie rolę pomocniczą.
W terminie do 7 dni od daty podpisania umowy Wykonawca, zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu do zatwierdzenia kosztorysy ofertowe (uproszczone) w rozbiciu na każdą z 5 dróg. Suma wszystkich kosztorysów musi być równa cenie brutto zaoferowanej w ofercie.

4. Finansowanie:
Wykonawca zapewnia finansowanie robót budowlanych w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego, na czas poprzedzający wypłaty zgodnie z Promesą udzieloną Zamawiającemu w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, na zasadach wskazanych w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, przy czym zapłata wynagrodzenia Wykonawcy w całości nastąpi po wykonaniu przedmiotu umowy, w terminie nie dłuższym niż 30 dni od dnia podpisania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego i doręczenia Zamawiającemu ostatecznej decyzji zezwalającej na użytkowanie obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45247110-4 - Budowa kanałów

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5378850,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6949736,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5378850,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOWBUD-C II Sp. z o. o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132987386

7.3.3) Ulica: Pawlikowskiego 1/23

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-983

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5378850,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane