„Przebudowa infrastruktury drogowej w miejscowościach popegeerowskich gminy Bobolice”

Gmina Bobolice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00215477
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00215477/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-15 11:36
Lokalizacja
Bobolice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5bb08a7f-cef1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
4990441187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty na placu budowyRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWymiana nawierzchni drogowejRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychInstalowanie znaków drogowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-WYKONAWCZE TEBRA G.KOWALCZYK SPÓŁKA JAWNAKoszalin, PL · lot 0
4 765 384,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00215477 z dnia 2023-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa infrastruktury drogowej w miejscowościach popegeerowskich gminy Bobolice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobolice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Bobolice

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-020

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bobolice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bobolice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bobolice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa infrastruktury drogowej w miejscowościach popegeerowskich gminy Bobolice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bb08a7f-cef1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00215477

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027524/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 „Przebudowa infrastruktury drogowej w miejscowościach popegeerowskich gminy Bobolice”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt realizowany w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00158421

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.042.6.2023.SZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3947154,47

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa infrastruktury drogowej w miejscowościach popegeerowskich gminy Bobolice”, polegającego na przebudowie dróg w pięciu miejscowościach popegeerowskich. Przebudowa zostanie wykonana w następującej kolejności: droga w Radwankach, Trzebieniu, Kłaninie, Bobolicach – ul. Jedności Narodowej i Ujeździe. Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz realizacji robot budowlanych związanych
z przebudową dróg oraz towarzyszącą infrastrukturą. Zadanie polega na wykonaniu prac na drogach, które od czasów istnienia PGR–ów nie były kompleksowo remontowane, lub ich nawierzchnia od tego czasu nie była modernizowana. Obecnie są bardzo zdegradowane,
z licznymi, znacznymi ubytkami. Zakres: Radwanki- przebudowa drogi odcinku około 0,55 km, szer.3,5m; Kłanino- przebudowa drogi na odcinku około 0,31 km, szer.3,5m, budowa parkingu o długości 26m, szerokość 5m; m. Trzebień- przebudowa drogi na odcinku około 1,45 km, szer.4m, zagospodarowanie terenu pod wiatę przystankową i nowy przystanek autobusowy oraz jego oświetlenie solarne; Ujazd- przebudowa dróg na odcinku około 0,295 km, szer. 3,5m, chodnik o długości 150m, szer.1,5m z kostki betonowej gr. 8cm dla drogi i 6 cm dla chodników; m. Bobolice ul. Jedności Narodowej- przebudowa drogi na odcinku około 0,31 km, szer. 3,5m, wykonanie parkingu o długości 50m, szer. 2,5m. Ponadto dla wszystkich ww. dróg: utwardzenie poboczy, regulacja/ naprawa urządzeń melioracyjnych (jeśli wystąpi taka konieczność), remont istniejących zjazdów i wykonanie nowych, pomiary, badania jakościowe, obsiew trawą terenu przyległego, nasadzenia, wykonanie projektów stałej organizacji ruchu i projektów organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, oznakowanie pionowe i poziome, zakup i montaż tablic informacyjnych. Realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z Programem Funkcjonalno
– użytkowym, SWZ oraz wzorem umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz ze wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4765384,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5243967,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4765384,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Projektowo - Wykonawcze TEBRA G. Kowalczyk Spółka jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 669-21-26-050

7.3.3) Ulica: Lechicka 56C

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-845

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4765384,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

2023-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane