Dostawa 3 samochodów typu bus do przewozu 8 osób z częścią bagażową”
URZĄD MORSKI W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00216024
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-15 13:35
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8520409053
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Wykonawcy
3 przyznane
KOZŁOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL
208 129 PLNDOM SAMOCHODOWY "GERMAZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
212 298 PLNDOM SAMOCHODOWY "GERMAZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
212 298 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.