Modernizacja nawierzchni drogi gminnej ul. S. Kisielewskiego w Jabłonnie polegającą na budowie dwóch skrzyżowań wyniesionych z kostki brukowej wraz z oznakowaniem

GMINA JABŁONNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00065346
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00065346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-27 11:21
Lokalizacja
Jabłonna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c4eca149-13e5-43f2-b8d0-363b4d1e8ff8
Identyfikator
5361771514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

FAL-BRUK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaWarszawa, PL · lot 0
197 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00065346 z dnia 2025-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni drogi gminnej ul. S. Kisielewskiego w Jabłonnie polegającą na budowie dwóch skrzyżowań wyniesionych z kostki brukowej wraz z oznakowaniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja nawierzchni drogi gminnej ul. S. Kisielewskiego w Jabłonnie polegającą na budowie dwóch skrzyżowań wyniesionych z kostki brukowej wraz z oznakowaniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4eca149-13e5-43f2-b8d0-363b4d1e8ff8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00065346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038573/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie remontu, budowy lub przebudowy nawierzchni dróg na terenie gmny Jabłonna w częściach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu nr 2023/BZP00287035/01 z dnia 03.07.2023 i jest zgodne z jego przedmiotem, a wartość została przewidziana przy obliczaniu jego wartości.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.45.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja nawierzchni drogi gminnej ul. S. Kisielewskiego w Jabłonnie polegającą na budowie dwóch skrzyżowań wyniesionych z kostki brukowej wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu o numerze WUZ.7120.1.76.2024.PK1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAL-BRUK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000415909

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2025-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane