„Budowa Bulwaru Nadwiślańskiego (zagospodarowanie nadbrzeża Wisły)”
GMINA ANNOPOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00216442
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00216442/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-15 15:05
- Lokalizacja
- Annopol, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e853634-cee7-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7151771041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00216442 z dnia 2023-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Bulwaru Nadwiślańskiego (zagospodarowanie nadbrzeża Wisły)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ANNOPOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Annopol
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-235
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@annopol.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.annopol.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.annopol.info1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa Bulwaru Nadwiślańskiego (zagospodarowanie nadbrzeża Wisły)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e853634-cee7-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00216442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036053/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa Bulwaru Nadwiślańskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00157944
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kontynuacja robót budowy Bulwaru Nadwiślańskiego która została wykonana w części i przerwana z uwagi na odstąpienie od umowy przez Zamawiającego. Zakres robót jest zgodny z dokumentacją projektową pozwoleniem na budowę oraz aneksem do projektu budowlanego, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarem robót w wyniku których zostanie ostatecznie zagospodarowany teren nadbrzeża Wisły.
2. Obecnie na terenie obejmującym realizację w/w inwestycji zostały usunięte drzewa oraz częściowo przygotowane utwardzenia placu, zostały wykonane instalacje sanitarne oraz prace nad budynkiem toalety. Zamontowane zostały również urządzenia sportowe.
3. Zakres prac wykonanych odzwierciedla „ Inwentaryzacja wykonanych robót sporządzona w dniu 20.12.2022 według stanu na dzień 20.12.2022 r. dla przedmiotowej inwestycji wykonana w wyniku odstąpienia od umowy.
Zakres prac pozostałych do wykonania obejmuje:
budowę tarasu widokowego nad rzeką Wisłą,
montaż skałki wspinaczkowej,
budowę toru do gry w kapsle,
budowę oświetlenia solarnego,
budowę ciągów pieszych ,
montaż infrastruktury towarzyszącej (stojaki na rowery, ławki, kosze na śmieci),
montaż tablic informacyjnych,
budowę bramek z elektronicznym systemem liczenia turystów,
budowę monitoringu terenu,
nowe nasadzenia zieleni niskiej i wysokiej wraz z zaleceniami pielęgnacyjnymi.
4. Zestawienie zakresu rzeczowego realizowanej inwestycji to;
I ELEMENTY ZAGOSPODAROWANIA TERENU
TARAS WIDOKOWY 1+2 805,7 M2
SKARPY 482,7 m2
GABIONY 42,5 mb
TOR DO GRY W KAPSLE 1 szt.
ŚCIANKA WSPINACZKOWA 1 szt.
BUDYNEK TOALETY PUBLICZNEJ 1 szt.
II ELEMENTY SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ
PORĘCZ RÓWNOLEGŁA + DRABINKA 1 szt.
PRASA RĘCZNA + PRASA NOŻNA 1 szt.
MOTYL + WYCIĄG GÓRNY 1 szt.
ORBITREK 1 szt.
TABLICA REGULAMINOWA 1 szt.
III ELEMENTY MAŁEJ ARCHITEKTURY
TABLICA EDUKACYJNO-INFORMACYJNA 7 szt.
STOJAKI NA ROWERY 2 szt.
ŁAWKI Z OPARCIEM 13 szt.
KOSZE NA ŚMIECI Z PEŁNĄ SEGREGACJĄ 3 szt.
KOSZE NA ODPADY ZMIESZANE 11szt.
BRAMKI DO LICZENIA TURYSTÓW 2 szt.
IV INNE ELEMENTY ZAGOSPODAROWANIA
TERENU BALUSTRADA ASEKURACYJNA 30,5 mb
V OŚWIETLENIE
LATARNIE SOLARNE 12 szt.
LAMPY PODESTOWE 5 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45113000-2 - Roboty na placu budowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45262520-2 - Roboty murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2022. poz. 1710 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.| 2023-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |