Utworzenie centrum kulturalno - społecznego wraz z rozbudową budynku straży pożarnej OSP w dzielnicy Ciężkowice.

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00217114
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00217114/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-16 09:30
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-950aab90-bf1b-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
6322010013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty inżynieryjne i budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

RISER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJaworzno, PL · lot 0
5 498 919,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00217114 z dnia 2023-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie centrum kulturalno - społecznego wraz z rozbudową budynku straży pożarnej OSP w dzielnicy Ciężkowice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 33

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 326181588

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.jaworzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaworzno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jaworzno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie centrum kulturalno - społecznego wraz z rozbudową budynku straży pożarnej OSP w dzielnicy Ciężkowice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-950aab90-bf1b-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217114

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046006/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Utworzenie centrum kulturalno – społecznego wraz z rozbudową budynku straży pożarnej OSP w dzielnicy Ciężkowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00131362

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.1.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budynek OSP:

Zakres zadania obejmuje rozbudowę istniejącego budynku ochotniczej straży pożarnej przewidzianą jako domknięcie zewnętrznego obrysu budynku wraz z wykonaniem modernizacji instalacji wewnętrznych przewidzianych w projekcie, a także wyposażeniem budynku m.in. w instalację fotowoltaiki, klimatyzacji oraz monitoringu. Projektuje się utworzenie szatni damskiej z pełnym węzłem sanitarnym oraz pomieszczenie magazynowe z wyjściem na zewnątrz budynku. Na piętrze projektowane są m.in. magazyn podręczny, pomieszczenia biurowe, archiwum, pomieszczenie socjalne oraz 2 zespoły toalet. Budynek CKS:

Zakres zadania obejmuje rozbudowę i przebudowę budynku byłej noclegowni wraz z dobudową klatki schodowej pomiędzy w/w budynkiem a sąsiadującym budynkiem OSP oraz zewnętrznych schodów gospodarczych na tyłach budynku. Projektuje się zmianę konstrukcji i geometrii dachu. Zaplanowano wykonanie dużego zadaszenia strefy wejściowej w formie płyty żelbetowej. Na parterze budynku projektuje się hol, toalety, salę wielofunkcyjną, magazyn oraz pomieszczenie porządkowe. Aby umożliwić dostęp osób niepełnosprawnych zaplanowano montaż podnośnika platformowego na klatce schodowej. Na piętrze projektuje się m.in. salę wielofunkcyjną, toalety, pomieszczenia administracyjne oraz pomieszczenie socjalne. Budynek wyposażony zostanie m.in. w instalację fotowoltaiki, klimatyzacji, ogrzewanie podłogowe oraz pompę ciepła.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5498919,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8852401,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5498919,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RISER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6321893938

7.3.3) Ulica: Inwalidów Wojennych 8

7.3.4) Miejscowość: Jaworzno

7.3.5) Kod pocztowy: 43-608

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) Część robót wykończeniowych, 2) Instalacje wewnętrzne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5498919,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-15
2023-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane