Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w miejscowości Lipowiec

Gmina Tereszpol

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00217145
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00217145/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-16 09:37
Lokalizacja
Tereszpol-Zaorenda, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6e03a12-e00e-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9181996320
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie przepompowniRoboty budowlane w zakresie studniRoboty w zakresie uzdatniania wody

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00217145 z dnia 2023-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w miejscowości Lipowiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tereszpol

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369178

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 234

1.5.2.) Miejscowość: Tereszpol-Zaorenda

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-407

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 6876631

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tereszpol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tereszpol.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6e03a12-e00e-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w miejscowości Lipowiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6e03a12-e00e-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217145

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007049/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modrnizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w miejscowosci Lipiowiec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00188231

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KNK.271.4.2023.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w miejscowości Lipowiec”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
− wykonanie trzech studni telemetrycznych z przepływomierzami elektromagnetycznymi,
− przebudowę trzech pompowni ścieków,
− przebudowę Stacji Uzdatniania Wody (ujęcie wody) ,
− budowę dwóch odcinków sieci wodociągowej o średnicy Ø 110 i łącznej długości 670 mb.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu to, że w terminie składania ofert określonym w rozdziale 14 punkt 14.2. SWZ tj. do dnia 15.05.2023 r., godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. Stosownie do art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”
2023-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane