Modernizacja infrastruktury drogowej w części ul. Przemysłowej, Cieplickiej oraz Kryształowej w Piechowicach
Gmina Miejska Piechowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00217299
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00217299/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-16 10:12
- Lokalizacja
- Piechowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0f0cfab-ae9d-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 6110108658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00217299 z dnia 2023-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej w części ul. Przemysłowej, Cieplickiej oraz Kryształowej w Piechowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Piechowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821612
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kryształowa 49
1.5.2.) Miejscowość: Piechowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-573
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 75 48 900
1.5.8.) Numer faksu: 75 76 12 274
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@piechowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piechowice.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7279061.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej w części ul. Przemysłowej, Cieplickiej oraz Kryształowej w Piechowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0f0cfab-ae9d-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217299
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00057895/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja infrastruktury drogowej w części ul. Przemysłowej, Cieplickiej oraz Kryształowej w Piechowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00099602
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia dla zadania: Modernizacja infrastruktury drogowej w części ul. Przemysłowej w Piechowicach w formule „zaprojektuj i wybuduj”Przedmiot zadania obejmuje w szczególności zaprojektowanie i wykonanie:
- jezdni o szerokości 5,0 m i długości ok 375,0 mb,
- jednostronnego chodnika o szerokości 1,0-3,5 m,
- jednostronnego pobocza o szerokości 0,75 m,
- zjazdów,
- oświetlenia drogowego o długości około 970,0 mb,
- 1 szt przejścia dla pieszych wraz z doświetlaczami,
- kanalizację deszczową - długość przykanalików ok 40,0 m, ilość wpustów ulicznych ok 3 szt.,
- docelową i tymczasową organizację ruchu,
- rozwiązania konstrukcji nawierzchni, ich parametry oraz inne elementy zagospodarowania terenu
winny być zgodne ze szczegółowymi wytycznymi Zamawiającego oraz ustaleniami dokonanymi w
trakcie spotkań roboczych,
- montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
- w opracowaniu uwzględnić rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo ruchu użytkowników
(oznakowanie pionowe i poziome) oraz kompleksowo uwzględnić rozwiązanie problemów
związanych z poruszaniem się osób niepełnosprawnych,
- precyzyjnie dostosować rzędne projektowanych nawierzchni do istniejącego i projektowanego
zagospodarowania,
- układ wysokościowy oraz zagospodarowania terenów przyległych winien zapewnić sprawne
odwodnienie nawierzchni oraz odprowadzenie wód z przyległych terenów gwarantujące
wieloletnią eksploatację, wykluczające gromadzenie się wody bez odpływu,
- należy przewidzieć regulację wysokościową urządzeń typu zawory, zasuwy, włazy studni
kanalizacji deszczowej i sanitarnej, studni telekomunikacyjnych, sieci wodociągowej do
projektowanego poziomu chodnika oraz jezdni,
Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania (roboty budowlane): Modernizacja infrastruktury drogowej w części ul. Cieplickiej w Piechowicach w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Przedmiot zadania obejmuje w szczególności zaprojektowanie i wykonanie:
- jezdni o szerokości 5,0 m i długości ok 330,0 mb,
- jednostronnego chodnika o szerokości 1,8 m,
- zjazdów,
- pobocza o szerokości 0,75 m,
- oświetlenia drogowego o długości około 350,0 mb,
- docelową i tymczasową organizację ruchu,
- rozwiązania konstrukcji nawierzchni, ich parametry oraz inne elementy zagospodarowania terenu
winny być zgodne ze szczegółowymi wytycznymi Zamawiającego oraz ustaleniami dokonanymi w
trakcie spotkań roboczych,
- w opracowaniu uwzględnić rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo ruchu użytkowników
(oznakowanie pionowe i poziome) oraz kompleksowo uwzględnić rozwiązanie problemów
związanych z poruszaniem się osób niepełnosprawnych,
- precyzyjnie dostosować rzędne projektowanych nawierzchni do istniejącego i projektowanego
zagospodarowania,
- układ wysokościowy oraz zagospodarowania terenów przyległych winien zapewnić sprawne
odwodnienie nawierzchni oraz odprowadzenie wód z przyległych terenów gwarantujące
wieloletnią eksploatację, wykluczające gromadzenie się wody bez odpływu,
- należy przewidzieć regulację wysokościową urządzeń typu zawory, zasuwy, włazy studni
kanalizacji deszczowej i sanitarnej, studni telekomunikacyjnych, sieci wodociągowej do
projektowanego poziomu chodnika oraz jezdni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 1871372,70 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia: Modernizacja infrastruktury drogowej w części ul. Kryształowej w Piechowicach - przebudowa wraz z zagospodarowaniem chodnika wzdłuż ul. Kryształowej Etap I, Etap II i Etap III.Chodnik jest zlokalizowany w paśmie drogi wojewódzkiej nr 366, klasa drogi G.
Projekt zakłada przebudowę chodnika wzdłuż ul. Kryształowej – wymianę nawierzchni wprowadzenie zieleni i elementów małej architektury. Wykonawca na czas prowadzenia robót zobowiązany jest do sporządzenia i wprowadzenia zatwierdzonej tymczasowej organizacji ruchu.
STAN ISTNIEJĄCY
Chodnik przy ulicy Kryształowej jest utwardzony kostką betonową. Brak na nim małej architektury, a istniejące oświetlenie wymaga wymiany. Obecnie w pasie chodnika parkują samochody osobowe. Jezdnia ulicy Kryształowej posiada nawierzchnię bitumiczną.
Zieleń występująca w pasie chodnika to zieleń wysoka w postaci drzew, wzdłuż chodnika występuje częściowo zieleń niska i średniowysoka.
W pasie drogowym przebiega podziemna infrastruktura techniczna, w tym sieć: elektroenergetyczna, wodociągowa, kanalizacji, gazowa, ciepłownicza i telekomunikacyjna.
W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowo-usługowa oraz tereny komunikacyjne.
Z chodnika możliwe jest dojście i dojazd posesji, częściowo ogrodzonych.
Zakres zamierzenia budowlanego:
- wymiana nawierzchni,
- ustawienie donic z siedziskami na zieleń,
- wykonanie elementów małej architektury,
- zagospodarowanie zieleni,
- wymianę oświetlenia terenu.
Cały obszar objęty opracowaniem położony jest w granicach strefy ochrony konserwatorskiej zabytkowego układu urbanistycznego miasta Piechowice, wpisanej do gminnej ewidencji zabytków. W związku z tym, Wykonawca uzyska zgodę Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków na prowadzenie prac oraz ustanowi nadzór archeologiczny nad prowadzonymi pracami, własnym kosztem i staraniem.
UKŁAD KOMPOZYCYJNY I FUNKCJA
Głównym założeniem projektu jest wymiana nawierzchni i stworzenie przestrzeni na zieleń w obszarze chodnika. Dodatkowo projektuje się elementy małej architektury (ławki i kosze) oraz wymianę oświetlenia. Zieleń będzie wyniesiona ponad poziom chodnika i zlokalizowana w donicach wykonanych z żelbetowych obrzeży i wyposażonych w siedziska.
Chodnik będzie posiadał spadek jednostronny w kierunku do jezdni.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać wymianę nawierzchni z kostki betonowej na nową. Istniejąca nawierzchnia jest w złym stanie technicznym, proponuje się nową prostokątną kostkę betonową w kolorze szarym. Nie zakłada się wymiany istniejących krawężników od strony jezdni.
KONSTRUKCJA NAWIERZCHNI
Dla nawierzchni chodnika przewidziano następujący układ warstw konstrukcyjnych:
- kostka/płyta betonowa chodnikowa gr. 8 cm o wymiarach 60x20 cm płukana w kolorze szarym*
- podsypka cem-piask. 1:4 gr. 3 cm
- kruszywo łamane 0/31,5 gr. 10 cm – w miejscach, w których podbudowa będzie wymagała uzupełnienia;
- pospółka 20 cm - w miejscach, w których podbudowa będzie wymagała uzupełnienia.
OŚWIETLENIE
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać oświetlenie terenu poprzez latarnie z oprawami LED. Latarnie mają za zadanie oświetlić jedynie chodnik, wygląd latarni – proste, w kolorze czarnym. Latarnie wyposażone w gniazdka do podłączenia ewentualnych dekoracji świetlnych oraz w mocowania na kwiaty. Nie przewiduje się projektu nowych sieci, projektowane oświetlenie zostanie zlokalizowane w miejscu istniejących latarni.
Słupy oświetleniowe o wysokości 5 m, stalowe, zabezpieczone przed korozją.
Oprawy oświetleniowe typu LED, efektywność oprawy 2450 lm, stopień szczelności oprawy IP66 osobno dla komory zasilacza i LED, stopień odporności oprawy na uderzenia mechaniczne: IK 09. Zasilanie oświetlenia z istniejącej szafki elektroenergetycznej. Należy przewidzieć mufowanie kabli w miejscach zdemontowanych lamp oświetleniowych.
*Uwaga: w Projekcie technicznym określono wymiar kostki betonowej o wymiarze 30x60 cm. Zamawiający dopuszcza zastosowanie kostki/płyty betonowej o wymiarze 60x20 cm gr. 8 cm.
UKSZTAŁTOWANIE TERENU I UKŁAD ZIELENI
Przewiduje się zachowanie istniejących drzew i krzewów – brak kolizji z zagospodarowaniem.
Przewiduje się nowe nasadzenia zieleni w postaci krzewów lub zieleni niskiej: traw i bylin, w ilościach i gatunkach wg. części rysunkowej PZT dla Etapu I, Etapu II i Etapu III.
MAŁA ARCHITEKTURA
Proponuje się lokalizacje nowych elementów małej architektury – ławek i koszy.
Ławki proste pojedyncze:
- materiał: rama – stal malowana proszkowo w kolorze grafitowym, siedzisko – drewno w kolorze dębowym;
- długość ławki 200 cm;
- szerokość ławki 56 cm;
- wysokość siedziska 44 cm;
- fundament zgodny z zaleceniami producenta, montaż za pomocą kotw.
Kosze uliczne:
- forma prostokątna w rzucie, z daszkiem;
- materiał : stal malowana na kolor grafitowy, drewno w kolorze dębowym;
- wysokość ok. 93 cm;
- pojemność ok. 36 dm3;
- wymiary w rzucie ok. 25x34 cm
- fundament zgodny z zaleceniami producenta, montaż za pomocą kotw.
ZESTAWIENIE POWIERZCHNI i ILOŚCI
ETAP I:
Powierzchnia utwardzona (chodnik) – 629,75 m2 ;
Powierzchnia donic – 26 m2.
Mała architektura:
- ławki – 6 szt.
- kosze uliczne – 4 szt.
Oświetlenie:
- lampy uliczne z oprawami – 6 szt.
ETAP II:
Powierzchnia utwardzona (chodnik) – 741,88 m2 ;
Powierzchnia donic – 31 m2.
Mała architektura:
- ławki – 9 szt.
- kosze uliczne – 6 szt.
Oświetlenie:
- lampy uliczne z oprawami – 9 szt.
ETAP III:
Powierzchnia utwardzona (chodnik) – 618,55 m2 ;
Powierzchnia donic – 7 m2.
Mała architektura:
- ławki – 5 szt.
- kosze uliczne – 3 szt.
Oświetlenie:
- lampy uliczne z oprawami – 3 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 701421,53 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4432753,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5323282,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4432753,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jeltech Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112781810
7.3.3) Ulica: Cypriana Norwida 3
7.3.4) Miejscowość: Piechowice
7.3.5) Kod pocztowy: 58-573
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty drogowe mineralno-bitumiczne - Michał Bisek "Bisek-Asfalt";
Wykonanie dokumentacji projektowej dla branży elektrycznej oraz pełnienie funkcji kierownika robót - Electro Invest Jędrzej Koman;
Wykonanie dokumentacji projektowej dla branży drogowej - Firma Projektowo-Inwestycyjna "JW. Projekt-Kontrol" Jarosław Wawrzaszek;
Wykonanie dokumentacji projektowej dla branży sanitarnej - Firma Handlowo-Usługowa EM-Projekt Ewa Malinowska;
Pełnienie funkcji kierownika robót sanitarnych - Zakład Budowy Oczyszczalni Ścieków "Bioklar" Jarosław Podolski;
Roboty ziemne, brukarskie, elektryczne, sanitarne - podwykonawcy nie są znani
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4432753,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 360 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1160497,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1160497,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1160497,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jeltech Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112781810
7.3.3) Ulica: Cypriana Norwida 3
7.3.4) Miejscowość: Piechowice
7.3.5) Kod pocztowy: 58-573
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty brukarskie - Usługi Montażowo Budowlane A. J. M. Artur Gawłowski;
Pełnienie funkcji kierownika robót branży elektrycznej - Electro-Invest Jędrzej Koman;
Roboty ziemne, brukarskie, elektryczne - podwykonawcy nie są znani.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1160497,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |