Świadczenie usług kompleksowego zabezpieczenia ratowniczego w obiekcie Krytej Pływalni przy ul. Prym. St. Wyszyńskiego 20a w Kaliszu, będącej własnością "AQUAPARK KALISZ" sp. z o.o. w Kaliszu
"AQUAPARK KALISZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00445878
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00445878/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-06 08:20
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85c975e0-fca5-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 6182107013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445878 z dnia 2024-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług kompleksowego zabezpieczenia ratowniczego w obiekcie Krytej Pływalni przy ul. Prym. St. Wyszyńskiego 20a w Kaliszu, będącej własnością "AQUAPARK KALISZ" sp. z o.o. w Kaliszu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "AQUAPARK KALISZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301188999
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sportowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 507603444, +48 694396175
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@park-wodny.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.park-wodny.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9162741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług kompleksowego zabezpieczenia ratowniczego w obiekcie Krytej Pływalni przy ul. Prym. St. Wyszyńskiego 20a w Kaliszu, będącej własnością "AQUAPARK KALISZ" sp. z o.o. w Kaliszu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85c975e0-fca5-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445878
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PW.ZP-4/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego zabezpieczenia ratowniczego na obiekcie Krytej Pływalni w
Kaliszu, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 20a, będącej własnością „AQUAPARK KALISZ” sp. z o.o. w Kaliszu, ul.
Sportowa 10.
2. Świadczenie usługi kompleksowego zabezpieczenia ratowniczego powinno być realizowane zgodnie z aktualnym stanem
prawnym, a w szczególności z:
1) Ustawą z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (t.j. Dz.U. z 2023 r.
poz. 714);
2) Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 23 stycznia 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań
dotyczących liczby ratowników wodnych zapewniających stałą kontrolę wyznaczonego obszaru wodnego (t.j. Dz.U. z 2022 r.
poz. 1981);
3) Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 06 marca 2012 r. w sprawie sposobu oznakowania i
zabezpieczenia obszarów wodnych oraz wzorów znaków zakazu, nakazu oraz znaków informacyjnych i flag (t.j. Dz.U. z
2022 r. poz. 1979);
4) Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 27 lutego 2012 r. w sprawie wymagań dotyczących wyposażenia
wyznaczonych obszarów wodnych w sprzęt ratunkowy i pomocniczy, urządzenia sygnalizacyjne i ostrzegawcze oraz sprzęt
medyczny, leki i artykuły sanitarne (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 1607).
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zapewnienie ciągłości obsady stanowisk ratowniczych w godzinach pracy
obiektu od godz. 06.00 do godziny 22.00, według poniższych zasad:
1) basen sportowy - 2 ratowników od godz. 06.00 do godz. 22.00,
8 torów o długości 25 m i szerokości 2,5 m,
2) basen szkoleniowy – 1 ratownik od godz. 06.00 do godz. 22.00.
niecka basenowa z ruchomym dnem o wymiarach 15 m na 7,5 m.
4. Przewidywana ilość godzin usługi zabezpieczenia ratowniczego w okresie realizacji niniejszego zamówienia na Krytej
Pływalni wynosi 16.032 godzin.
Przez jedną godzinę ratowniczą Zamawiający rozumie świadczenie usługi ratownictwa wodnego oraz pierwszej pomocy
przedlekarskiej przez jedną osobę w ciągu jednej godziny, zgodnie z zapisami SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75252000-7 - Służby ratownicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71317200-5 - Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość oferty , przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |