Usługa sprzątania pomieszczeń placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Tomaszowie Mazowieckim w ramach projektu Miasto dla rodziny
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00065543
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00065543/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-27 11:47
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bbbd085-7c60-42be-a310-3d1f41e1303a
- Identyfikator
- 7731771968
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00065543 z dnia 2025-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa sprzątania pomieszczeń placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Tomaszowie Mazowieckim w ramach projektu Miasto dla rodziny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004700728
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Cekanowska 5
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 7235373
1.5.8.) Numer faksu: 44 7233489
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mopstm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopstomaszow.naszops.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0bbbd085-7c60-42be-a310-3d1f41e1303a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa sprzątania pomieszczeń placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Tomaszowie Mazowieckim w ramach projektu Miasto dla rodziny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bbbd085-7c60-42be-a310-3d1f41e1303a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00065543
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Miasto dla rodziny2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653707
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPS.IV.3721.58.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 25970,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja przedmiotu zamówienia polegać będzie w szczególności na usłudze sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń placówki.
1) Powierzchnia sprzątania wnętrz: 185 m2.
2) Zakres podstawowych obowiązków Wykonawcy obejmuje:
a) sala wypoczynkowa/sala wykładowa/sala informatyczna/pokój psychologa:
- opróżnienie koszy na odpady;
- usuwanie z podłogi widocznych zabrudzeń;
- mycie parapetów;
- wycieranie kaloryferów;
- wycieranie drzwi;
- mycie i polerowanie przeszkleń;
- wycieranie klamek i okolic okołodotykowych;
- wycieranie mebli (biurko, krzesła, komody, witryna, łóżko do masażu itp.);
- wycieranie włączników i kontaktów;
- mycie podłogi;
- odkurzanie podłogi i wykładzin/dywanów.
b) pomieszczenia socjalne (aneks kuchenny)
- opróżnienie koszy na odpady;
- usuwanie z podłogi widocznych zabrudzeń;
- mycie parapetów;
- wycieranie drzwi;
- wycieranie klamek i okolic okołodotykowych;
- wycieranie mebli kuchennych, baltów roboczych,
- wycieranie włączników i kontaktów;
- mycie podłogi;
- mycie i polerowanie przeszkleń;
- odkurzanie podłogi.
c) pomieszczenia z sanitariatami:
- mycie pustych dozowników na papier, mydło, ręczniki;
- uzupełnianie pustych dozowników;
- opróżnienia koszy na odpady;
- wycieranie powierzchni pionowych;
- mycie kaloryferów;
- wycieranie drzwi;
- wycieranie klamek i okolic okołodotykowych;
- wycieranie włączników i kontaktów;
- umycie i wypolerowanie luster;
- umycie umywalek i armatury sanitarnej;
- mycie podłogi;
- dezynfekcja oraz czyszczenie muszli klozetowych.
d) korytarze:
- opróżnianie koszy na odpady;
- usuwanie ręczne widocznych zabrudzeń z podłogi;
- mycie i polerowanie przeszkleń i luster;
- mycie drzwi;
- mycie kaloryferów;
- wycieranie włączników i kontaktów;
- odkurzanie podłóg, chodników;
- mycie podłóg.
e) usługę sprzątania od poniedziałku do piątku, w dni robocze w wymiarze 3 godzin zegarowych (w godz. od 12.00 do 15.00).
Mycie okien minimum 1 raz w kwartale, tj. 4 razy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36575,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50572,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36575,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CSGroup Grzegorz Maj
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712004883
7.3.3) Ulica: Energetyków 22e
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.5) Kod pocztowy: 97-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36575,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |