Remont drogi gminnej w miejscowości Małków gm. Warta.
GMINA WARTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00217711
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00217711/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-16 11:25
- Lokalizacja
- Warta, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60203017-e4e1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8272139526
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00217711 z dnia 2023-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej w miejscowości Małków gm. Warta.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1
1.5.2.) Miejscowość: Warta
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-290
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gimwarta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminawarta.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gimwarta.logintrade.net/rejestracja/ustawowe1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej w miejscowości Małków gm. Warta.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60203017-e4e1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217711
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018526/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi gminnej w miejscowości Małków gm. Warta
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00195564
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOA.271.9.2023.Zp
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Opis przedmiotu zamówienia.
3.1 Przedmiot zamówienia: Remont drogi gminnej w miejscowości Małków gm. Warta.
3.2 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
3.2.1 Branża drogowa:
3.2.1.1 Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
3.2.1.2 Roboty ziemne;
3.2.1.3 Wykonanie podbudowy
3.2.1.4 Wykonanie nawierzchni jezdni;
3.2.1.5 Wykonanie nawierzchni przepuszczalne jezdni i poboczy;
3.2.1.6 Wykonanie nawierzchni jezdni i poboczy z płyt drogowych;
3.2.1.7 Ułożenie płyt betonowych z rozbiórki;
3.2.1.8 Wykonanie poboczy z płyt ażurowych
3.2.1.9 Wykonanie korytek odwadniających;
3.2.1.10 Wykonanie progów przelewowych;
3.2.1.11 Remont istniejących przepustów;
3.2.1.12 Wykonanie nawierzchni zjazdów;
3.2.1.13 Zamontowanie znaków drogowych;
3.2.1.14 Wykonanie zieleni;
3.2.1.15 Regulacja wysokości zaworów wodociągowych;
3.2.1.16 Wymiana opraw oświetleniowych na oprawy LED.
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Techniczna – Dokumentacja projektowa, Stała organizacja ruchu, Specyfikacje Techniczne, Przedmiar, Kosztorys stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.
3.4 Wykonawca sporządzi dokumentację powykonawczą.
3.5 Wymagany okres gwarancji na roboty budowlane minimum 36 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. 15.05.2023 r. do godz. 11:00 nie została złożona żadna oferta.| 2023-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |