Budowa drogi gminnej dojazdowej do kopalni dolomitu CEMEX w Jaroszowcu.

GMINA KLUCZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00217976
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00217976/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-16 12:07
Lokalizacja
Klucze, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-45cae7a2-d906-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6371998059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRóżny sprzęt transportowy i części zapasoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychDrogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

BRIGADON LEASE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJaworzno, PL · lot 0
4 268 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00217976 z dnia 2023-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej dojazdowej do kopalni dolomitu CEMEX w Jaroszowcu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KLUCZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257972

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1

1.5.2.) Miejscowość: Klucze

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-310

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina-klucze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gmina-klucze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-klucze

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej dojazdowej do kopalni dolomitu CEMEX w Jaroszowcu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45cae7a2-d906-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217976

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00013557/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa drogi gminnej dojazdowej do kopalni dolomitu CEMEX w Jaroszowcu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00173213

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3480233,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa drogi gminnej dojazdowej do kopalni dolomitu CEMEX w Jaroszowcu.

I. Zakres robót obejmuje:
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie drogi gminnej dojazdowej do kopalni dolomitu Cemex w Jaroszowcu.
II. Roboty budowlane obejmującą wykonanie poniższego zakresu:
a. Budowa jezdni o pełnej konstrukcji o nawierzchni betonowej i szerokości 6,0 m na docinku o długości 815,41 m.
b. Budowa zatok postojowych o nawierzchni betonowej o szerokości 3,0 m po lewej stronie drogi – zgodnie z dokumentacją projektową.
c. Budowa obustronnych poboczy o szerokości 0,75 m – zgodnie z dokumentacją projektową.
d. Przebudowa skrzyżowania z drogą powiatową nr 1108K.
e. Budowa zjazdów w granicach pasa drogowego o pełnej konstrukcji o nawierzchni betonowej.
f. Budowa kanalizacji deszczowej.
g. Budowa lewostronnych rowów przydrożnych w ciągu projektowanej drogi gminnej.
h. Droga przebiega w kierunku wschód- zachód przez tereny Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, przez Otulinę rezerwatu Góra Stołowa Im. Ryszarda Malika, oraz na specjalnym obszarze ochrony NATURA 2000. Wzdłuż drogi dojazdowej występują kablowe sieci teletechniczne oraz sieci wodociągowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w SWZ i załącznikach do SWZ.

Zamawiający przewiduje wizję lokalną dla Wykonawców.
Celem wizji lokalnej jest poznanie warunków realizacji zamówienia, tj. okoliczności, które mają wpływ również na ofertę składaną przez wykonawcę.

Wizja lokalna odbędzie się w dniu 19.04.2023r. o godzinie 10:00.

W celu wzięcia udziału w wizji lokalnej należy zgłosić udział w wizji do dnia 18.04.2023r. mailowa na adres : inwestycje@gmina-klucze.pl

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

34900000-6 - Różny sprzęt transportowy i części zapasowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4268100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4570074,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4268100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Brigadon Lease Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6322020276

7.3.4) Miejscowość: Jaworzno

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4268100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30
2023-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane