Usługa hydromonitoringu drogi startowej
32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00217979
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-16 12:08
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8310004953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi sprzątania ulic
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE "POLTIM" MIROSŁAW KAMODA, TOMASZ PAŹDZIORA S.C.JĘDRZEJÓW, PL
153 036 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE "POLTIM" MIROSŁAW KAMODA, TOMASZ PAŹDZIORA S.C.JĘDRZEJÓW, PL
153 036 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.