Adaptacja pomieszczenia pod pracownię rtg w ramach projektu „Wspieranie naprawy i zwiększanie odporności systemu ochrony zdrowia poprzez doposażenie SPZOZ w Krotoszynie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00218117
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00218117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-16 12:34
- Lokalizacja
- Krotoszyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ead0f4b3-ddc2-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6211536551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkachUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00218117 z dnia 2023-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczenia pod pracownię rtg w ramach projektu „Wspieranie naprawy i zwiększanie odporności systemu ochrony zdrowia poprzez doposażenie SPZOZ w Krotoszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE
1.3.) Oddział zamawiającego: SPZOZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310226
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młyńska, 2
1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: donata.lopaczyk@spzoz-krotoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.krotoszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ead0f4b3-ddc2-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczenia pod pracownię rtg w ramach projektu „Wspieranie naprawy i zwiększanie odporności systemu ochrony zdrowia poprzez doposażenie SPZOZ w Krotoszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ead0f4b3-ddc2-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00218117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
RPWP.11.02.00-30-0042/22 Wspieranie naprawy i zwiększanie odporności systemu ochrony zdrowia poprzez doposażenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie”. Nazwa Programu operacyjnego:Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Oś Priorytetowa 11: InstrumentREACT-EU-EFRR. Działanie 11.2 Wspieranie kryzysowych działań naprawczych w obszarze zdrowia2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180874
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DTECH/10/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest adaptacja pomieszczenia pod pracownię rtg w Szpitalu Powiatowym w Krotoszynie w ramach projektu „Wspieranie naprawy i zwiększanie odporności systemu ochrony zdrowia poprzez doposażenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, której szczegółowy opis stanowią załączniki nr 2, 2a , 2b i 2c do SWZ .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert| 2023-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |