Wykonanie remontu elewacji w budynku Sądu Rejonowego w Lubinie przy ul. Wrocławskiej 3

Sąd Rejonowy w Lubinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00218353
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00218353/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-16 13:15
Lokalizacja
Lubin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49123fb5-d84c-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6921020087
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty elewacyjneRoboty budowlaneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie i szklarskieMalowanie budynkówRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne przeciwpożarowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00218353 z dnia 2023-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu elewacji w budynku Sądu Rejonowego w Lubinie przy ul. Wrocławskiej 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Lubinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 3

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: (76)75-44-100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oddzial.finansowy@lubin.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubin.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49123fb5-d84c-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sądownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu elewacji w budynku Sądu Rejonowego w Lubinie przy ul. Wrocławskiej 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49123fb5-d84c-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00218353

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00119963/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie remontu elewacji w budynku Sądu Rejonowego w Lubinie przy ul. Wrocławskiej 3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00171006

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: F-2501-4/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3649236,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia objęte są elewacje budynku Sądu Rejonowego w Lubinie położone na działce (wg ewidencji gruntów) nr 3 obręb 5.
2) W ramach remontu wykonane zostaną naprawy istniejących tynków, wymiana okładzin na elementach elewacyjnych.
3) Remont elewacji i pokrycia dachowego oraz remont ścian i pokrycia wyrzutni/czerpni gromadzenie odpadów stałych (śmietnik) oraz remont ścian i pokrycia dachowego wyrzutni/czerpni wentylacyjnej zlokalizowanej przy wejściu do prokuratury.
4) Częściowa wymiana stolarki drzwiowej,
5) Remont elementów konstrukcji stalowych
6) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej
7) Wykonania instalacji odgromowej
8) Remont balkonów
9) Malowanie
Pozostałe wymagania określono w pkt. 3 SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442110-1 - Malowanie budynków

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 3 649 236,50 zł. W postępowaniu złożono dwie oferty. Ceny ofert znacznie przekraczają możliwości finansowe zamawiającego.
W chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty do kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6751351,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7921200,00 PLN

2023-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane