Najem długoterminowy trzech fabrycznie nowych samochodów osobowych, w tym: dwóch samochodów elektrycznych oraz jednego samochodu z silnikiem benzynowym na potrzeby Urzędu Dzielnicy Targówek.

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00065650
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00065650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-27 12:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f66e254-504e-421d-b73d-28ed1354fa43
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 0
673 587,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00065650 z dnia 2025-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Najem długoterminowy trzech fabrycznie nowych samochodów osobowych, w tym: dwóch samochodów elektrycznych oraz jednego samochodu z silnikiem benzynowym na potrzeby Urzędu Dzielnicy Targówek.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: (22) 44 38 704

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowek.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Najem długoterminowy trzech fabrycznie nowych samochodów osobowych, w tym: dwóch samochodów elektrycznych oraz jednego samochodu z silnikiem benzynowym na potrzeby Urzędu Dzielnicy Targówek.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f66e254-504e-421d-b73d-28ed1354fa43

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00065650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008007/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Najem długoterminowy fabrycznie nowych dwóch pojazdów osobowych elektrycznych typu liftback lub sedan oraz jednego samochodu benzynowego typu kombivan na potrzeby Urz.Dz.Targówek m.st.Warszawyan

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648401

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-58-24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 585365,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy trzech samochodów osobowych, w tym dwóch samochodów z silnikiem elektrycznym typu liftback lub sedan oraz jednego samochodu z silnikiem benzynowym typu kombivan.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania jakościowe stanowi załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy z załącznikami stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
3. Samochody muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 roku, kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, gotowe do użytku, spełniające wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym oraz posiadające aktualną homologację pozwalającą na dopuszczenie do ruchu po drogach publicznych, z przebiegiem nie większym niż 200 km.
4. Dostarczone pojazdy muszą być zarejestrowane i posiadać wymagane prawem ubezpieczenia.
5. Wykonawca będzie świadczył na rzecz Zamawiającego Usługi Serwisowe wynajętych samochodów i realizował inne czynności wskazane w projektowanych postanowieniach umowy.
6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań przedmiotu zamówienia.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Realizacja zamówienia przez więcej niż jednego wykonawcę utrudni nadzór nad realizacją i rozliczaniem umowy najmu, biorąc pod uwagę wykonywanie usług serwisowych oraz ubezpieczenie pojazdów. Brak podziału zamówienia na części nie ogranicza konkurencji, a w szczególności nie utrudnia składania ofert małym i średnim przedsiębiorstwom gdyż przedmiot zamówienia obejmuje samochody osobowe, które nie są pojazdami wyspecjalizowanymi i są powszechnie dostępne na rynku najmu samochodów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144900-7 - Pojazdy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 673587,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 673587,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 673587,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Express Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770046633

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-644

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 673587,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2025-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy