Rozbudowa budynku nr 1 o szyb windowy wraz z modernizacją piętra w ramach zadania inwestycyjnego pn. „ Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu na działalność leczniczą – II etap”

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00218669
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00218669/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-16 14:12
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-092de315-c98c-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6182025893
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie wind

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR PAWELECKALISZ, PL · lot 0
1 649 307 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00218669 z dnia 2023-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku nr 1 o szyb windowy wraz z modernizacją piętra w ramach zadania inwestycyjnego pn. „ Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35
w Kaliszu na działalność leczniczą – II etap”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300224440

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poznańska 79

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.kalisz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-092de315-c98c-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa budynku nr 1 o szyb windowy wraz z modernizacją piętra w ramach zadania inwestycyjnego pn. „ Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35
w Kaliszu na działalność leczniczą – II etap”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-092de315-c98c-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00218669

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043315/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa budynku nr 1 o szyb windowy wraz z modernizacją piętra w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu na działalność leczniczą - II etap"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00149133

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1208139,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie budynku nr 1 o szyb windowy wraz z modernizacją piętra budynku przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu dla potrzeb Wielkopolskiego Centrum Medycyny Pracy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „ Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu na działalność leczniczą – II etap”.

3. Zakres robót obejmuje m.in.:
3.1 Roboty wewnętrzne dotyczące modernizacji pomieszczeń piętra budynku:
1. wykonanie robót rozbiórkowych i demontażowych,
2. zmiana układu funkcjonalnego pomieszczeń- wykonanie nowych ścian działowych,
3. wykonanie nowych parapetów wewnętrznych pcv,
4. wykonanie nowych otworów drzwiowych,
5. wykonanie nowych drzwi wewnętrznych,
6. wykonanie nowych i uzupełnienie tynków/gładzi gipsowej/obłożenie płytkami ceramicznymi, malowanie,
7. wykonanie sufitów podwieszanych i obudowy instalacji,
8. wykonanie nowych posadzek,
9. wykonanie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wg projektu technicznego,
10. wykonanie instalacji c.w.u.,
11. wykonanie nowej instalacji wod.-kan. z nowym osprzętem i armaturą,
12. wykonanie nowej instalacji c.o. wraz z grzejnikami,
13. wykonanie nowej instalacji elektrycznej ( oświetleniowej, gniazdkowej, ewakuacyjnej, przeciwwłamaniowej) wraz z osprzętem,
14. wykonanie nowej instalacji teletechnicznej ( komputerowej i internetowej – wi-fi),
15. wykonanie instalacji telewizyjnej,
16. wykonanie monitoringu.
3.2 Roboty dotyczące budowy szybu windowego:
 wykonanie podszybia windowego żelbetowego monolitycznego,
 wykonanie konstrukcji stalowej,
 wykonanie obudowy szklanej windy,
 wykonanie dylatacji pomiędzy istniejącym budynkiem a szybem,
 wykonanie betonowej posadzki w szybie,
 montaż windy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1649307,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1748000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1649307,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Budowlana „PAWBUD” Sławomir Pawelec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6181023219

7.3.3) Ulica: ul. Macedońska 13

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1649307,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2023-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane