Opracowanie planu ogólnego Miasta Podkowa Leśna

Miasto Podkowa Leśna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00065704
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00065704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-27 12:09
Lokalizacja
Podkowa Leśna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7c149753-5d06-46e9-a31c-eeaa5c69e373
Identyfikator
5291809280
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00065704 z dnia 2025-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie planu ogólnego Miasta Podkowa Leśna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Podkowa Leśna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269338

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Akacjowa 39/41

1.5.2.) Miejscowość: Podkowa Leśna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-807

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 759 21 13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.cichonska@podkowalesna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkowalesna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://podkowalesna.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie planu ogólnego Miasta Podkowa Leśna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c149753-5d06-46e9-a31c-eeaa5c69e373

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00065704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026397/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Opracowanie planu ogólnego Miasta Podkowa Leśna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629112

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie planu ogólnego Miasta Podkowa Leśna
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego Miasta Podkowa Leśna wraz z uzasadnieniem i prognozą oddziaływania na środowisko, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Podkowa Leśna Nr 30/VI/2024 z dnia 29 sierpnia 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Miasta Podkowa Leśna. Przedmiot zamówienia należy sporządzić zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130), rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 8 grudnia 2023 r. w sprawie projektu planu ogólnego gminy, dokumentowania prac planistycznych w zakresie tego planu oraz wydawania z niego wypisów i wyrysów (Dz. U. z 2023 r. poz. 2758), ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 54 ze zm.), ustawy z dnia 2 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1094 ze zm.), rozporządzenia z dnia 9 września 2002 r. Ministra Środowiska w sprawie opracowań ekofizjograficznych (Dz. U. z 2002 r. Nr 155 poz. 1298)

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca odstąpił od podpisania umowy po upływie TZO
2025-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi