Dostawa leków, antybiotyków, płynów infuzyjnych, preparatów i sprzętu do żywienia pozajelitowego.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bychawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00219550
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-05-17 09:46
Lokalizacja
Bychawa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7132450206
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty lecznicze

Wykonawcy

8 przyznanych

'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
7497,36 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
155 004,79 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
155 004,79 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
52 597,77 PLN
SERVIER POLSKA SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4801,59 PLN
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
49 645,01 PLN
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
129 799,7 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
93 750,6 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.