Modernizacja części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej w budynku administracyjno – biurowym OT KOWR w Pruszczu Gdańskim
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00219620
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00219620/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-17 10:07
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-285c5375-e27a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00219620 z dnia 2023-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej w budynku administracyjno – biurowym OT KOWR w Pruszczu Gdańskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańsców Warszawy 28
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
państwowa osoba prawna - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej w budynku administracyjno – biurowym OT KOWR w Pruszczu Gdańskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-285c5375-e27a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00219620
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00109241/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej budynek OT w Pruszczu Gdańskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192781
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRU.WOP.260.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej w budynku administracyjno – biurowym Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Pruszczu Gdańskim, ul. Powstańców Warszawy 28, obejmujących działkę nr 81/8 obręb 16, jednostka ewidencyjna Miasto Pruszcz Gdański, województwo pomorskie, zgodnie z projektem izolacji i podbicia fundamentów budynku (opracowanie uzupełniające do projektu przebudowy z listopada 2019 r.), projektem przebudowy budynku administracyjno - biurowego, przedmiarem robót
i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
2. Przedmiot zamówienia został opisany dokładnie w:
1) projekcie izolacji i podbicia fundamentów w budynku administracyjno-biurowym (opracowanie uzupełniające do projektu przebudowy z listopada 2019 r.);
2) projekcie przebudowy budynku administracyjno-biurowego. Uwaga!!! W projekcie budowlanym znajdują się roboty budowlane, które zostały już zrealizowane. Przedmiot postępowania dotyczy tylko robót budowlanych obejmujących swoim zakresem prace przy studzienkach przyokiennych – pkt. 6.2.20, 6.2.21, 6.3.1;
3) przedmiarze robót;
4) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych SST-01;
5) decyzji Starosty Gdańskiego nr 346/2020 z dnia 22.04.2020r. pozwolenia na budowę;
6) decyzji Starosty Gdańskiego nr 60A/2022 z dnia 10.08.2022r. zamienne pozwolenie na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym na składanie ofert, tj. do dnia 16 maja 2023 r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta na realizację przedmiotowego postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |