Przebudowa Placu Niepodległości w Chojnicach

Gmina Miejska Chojnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00219776
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00219776/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-17 10:38
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65f6cca8-e4e5-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5551929639
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00219776 z dnia 2023-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Placu Niepodległości w Chojnicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Chojnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351245

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek, 1

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 523971800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tobolska@miastochojnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastochojnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/chojnice/aukcje

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa Placu Niepodległości w Chojnicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65f6cca8-e4e5-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00219776

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027975/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa Placu Niepodległości w Chojnicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00197932

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KM.271.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 475000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa Placu Niepodległości w Chojnicach”.
W ramach przedmiotowego zamówienia zaplanowano roboty obejmujące:
-kompleksową obsługę geodezyjną inwestycji,
-poszerzenie istniejącego skweru przy przejściu dla pieszych poprzez budowę placu wyłożonego cegłą klinkierową,
-budowę chodników: o szerokości 2,0 m z brukowej kostki betonowej wzdłuż południowej części Placu Niepodległości równolegle do jezdni oraz chodnika o szerokości 1,5 m z brukowej kostki betonowej łączącego przejście dla pieszych przy ul. Sukienników z jednokierunkową drogą przy Pl. Niepodległości,
-budowę pasa o szerokości 0,5 m z kostki granitowej przy istniejącym krawężniku od południowej części Pl. Niepodległości,
- budowę napisu przestrzennego składającego się z osobnych liter wykonanych ze stali kortenowskiej wraz z podświetleniem – treść napisu „CHOJNICE”,
-budowa odcinka przyłącza wody i przyłącza kanalizacji sanitarnej, obejmująca prace ziemne, montażowe i przyłączeniowe,
-budowę instalacji elektrycznej,
-przebudowę istniejącego słupa oświetleniowego,
-zagospodarowanie terenu szatą roślinną wraz z wykonaniem automatycznego systemu nawadniania,
-montaż listw prowadzących ze stali nierdzewnej oraz montażu elementów dotykowych ze stali nierdzewnej ostrzegających o zbliżaniu do się do przejścia dla pieszych.

UWAGA
Dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych obejmują szerszy zakres prac, aniżeli ten, który stanowi przedmiot niniejszego postępowania. Przedmiotowe zamówienie nie obejmuje swoim zakresem budowy toalety publicznej dwustanowiskowej, której wykonanie jest przewiedziane w dokumentacji. Pozostały zakres pozostaje zgodny z dokumentacją.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2023-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane