„Dostosowanie budynku Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu dla osób z niepełnosprawnością ruchową”

Powiat Bieruńsko-Lędziński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00220218
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00220218/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-17 12:04
Lokalizacja
Bieruń, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1824e2e6-d2b4-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6462887644
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie windRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00220218 z dnia 2023-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostosowanie budynku Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu dla osób z niepełnosprawnością ruchową”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bieruńsko-Lędziński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255192

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Św. Kingi 1

1.5.2.) Miejscowość: Bieruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-155

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiatbl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatbl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.powiatbl.pl/procurements/9/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostosowanie budynku Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu dla osób z niepełnosprawnością ruchową”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1824e2e6-d2b4-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220218

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00000981/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie budynku Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00163262

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP 1/2023; RF.272.52023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 722383,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie robot budowlanych w rozumieniu art. 7 pkt 21 ustawy p.z.p. polegających na budowie zgodnie z warunkami decyzji o pozwoleniu na budowę, projektem architektoniczno — budowlanym, projektami wykonawczymi, STWiORB, warunkami umowy oraz niniejszą SWZ.
Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres (ilościowo — rzeczowy) zawierają następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa - załącznik nr 8 do SWZ,
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robot - załącznik nr 9 do SWZ,
3) przedmiar robot (w formacie PDF i ATH) zawierający m.in. rodzaj robót przewidzianych podczas realizacji niniejszego zamówienia oraz ich ilość - załącznik nr 10 do SWZ.
Zamawiający dopuszcza użycie innych równoważnych materiałów, technologii i urządzeń niż wskazane w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, oraz przedmiarze robót lecz muszą, spełniać wszystkie normy oraz być o parametrach nie gorszych niż wskazane przez projektanta.
Na wykonane roboty budowlane objęte niniejszym zamówieniem wykonawca udzieli Zamawiającemu co najmniej 60 miesięcznego okresu gwarancji.
Udzielenie przez wykonawcę gwarancji na wykonane roboty budowlane zostanie potwierdzone na druku ,,FORUMULARZA OFERTOWEGO WYKONAWCY” (załącznik nr 1 do SWZ).
Przedmiotowe zamówienie należy zrealizować z należytą starannością zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, normami technicznymi, standardami, zasadami sztuki budowlanej, etyką zawodową, oraz postanowieniami umowy, której wzór stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
2023-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane