Roboty podobne realizowane w związku z zadaniem pn. „Osiedle Grzybowe- budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Muchomorowej jako kontynuacja ciągu ścieżek z ul. Szkółkarskiej i Stefańskiego.”
Gmina Suchy Las
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00220219
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00220219/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-17 12:04
- Lokalizacja
- Suchy Las, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d50bbf5-e426-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7773145371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00220219 z dnia 2023-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty podobne realizowane w związku z zadaniem pn. „Osiedle Grzybowe- budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Muchomorowej jako kontynuacja ciągu ścieżek z ul. Szkółkarskiej i Stefańskiego.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchy Las
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 13
1.5.2.) Miejscowość: Suchy Las
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-002
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@suchylas.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchylas.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty podobne realizowane w związku z zadaniem pn. „Osiedle Grzybowe- budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Muchomorowej jako kontynuacja ciągu ścieżek z ul. Szkółkarskiej i Stefańskiego.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d50bbf5-e426-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043507/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Os. Grzybowe- projekt i budowa ścieżki rowerowej pomiedzy ulicami Ptasi Zaułek a Słowicza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna: art. 305 pkt. 1 w związku z 214 ust.1 pkt. 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówieńpublicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r., poz. 1710, dalej PZP).
Uzasadnienie: Zamawiający w SWZ (postępowanie oznaczone ZP.271.25.2022) przewidział możliwość udzielenia
zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP: zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót
budowlanych, a wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa brakującego odcinka ścieżki rowerowej po południowo- zachodniej stronie ulicy Muchomorowej na odcinku od ulicy Ptasi Zaułek do ulicy Słowiczej.
2. Przedmiot i zakres zamówienia opisuje dokumentacja techniczna i kosztorysowa (załącznik nr 1 do zaproszenia do złożenia oferty z dnia 24.04.2023 roku).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOST-BUD PIOTR DRUCHLIŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301809496
7.3.3) Ulica: JAROSZYN KOLONIA 8A
7.3.4) Miejscowość: LĄD
7.3.5) Kod pocztowy: 62-405
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62978,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |