SR.272.d.28.2023.RG Zamówienie na Cz. nr 1 – „Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową” oraz „Cz. nr 2 – „Dostawa garażu”, na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie w NDG”,
Powiat Nowodworski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00220233
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00220233/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-05-17 12:07
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9c739e2-c715-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5792231171
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00220233 z dnia 2023-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SR.272.d.28.2023.RG Zamówienie na Cz. nr 1 – „Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową” oraz „Cz. nr 2 – „Dostawa garażu”, na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie w NDG”,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nowodworski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192644808
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Władysława Sikorskiego 23
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.8.) Numer faksu: (55) 247 35 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@nowydworgdanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nowydworgdanski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowydworgdanski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SR.272.d.28.2023.RG Zamówienie na Cz. nr 1 – „Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową” oraz „Cz. nr 2 – „Dostawa garażu”, na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie w NDG”,2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9c739e2-c715-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220233
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038573/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 SR.272.d.28.2023.RG Zamówienie na Cz. nr 1 – „Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową” oraz „Cz. nr 2 – „Dostawa garażu”, na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie w NDG”,
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt Pętla Żuławska – Poprawa dostępności Nowego Dworu Gdańskiego drogą wodną”. Działanie 8.4. Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego w ramach osi priorytetowej 8 Konwersja RPO Województwa Pomorskiego na lata 2014 –2020 - Przedsięwzięcie strategiczne Województwa Pomorskiego Rozwój ofert turystyki wodnej w obszarze Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00185125
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SR.272.d.28.2023.RG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim.1) miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: przystań żeglarska przy Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. gen Władysława Sikorskiego 23, 82-100 Nowy Dwór Gdański;
2) czas dostawy: w dniach roboczych w godz. od 800do 1400. O terminie dostawy (drogą mailową), Wykonawca zawiadomi Zamawiającego z trzydniowym (3 dni robocze) wyprzedzeniem.
3) opis techniczny łodzi:
a) łódź typu hybrydowego o twardym kadłubie zabezpieczona pneumatycznymi tubami;
b) optymalne parametry łodzi:
- długość łodzi w granicach: 3.8m – 4.2m;
- szerokość łodzi w granicach: 1.7m – 2.0m;
- wyporność w granicach: 600kg – 800kg;
- przystosowana do przewozu ilości osób:5 – 8;
- łódź zaprojektowana do rejsów po wodach przybrzeżnych, dużych zatokach, zalewach, jeziorach i rzekach, w warunkach wiatru o sile do 6°B włącznie i przy fali o wysokości znaczącej do 2 m włącznie.
c) optymalna konstrukcja i wyposażenie łodzi:
- poszycie kadłuba alternatywnie: blacha aluminiowa lub laminat;
- zgrzewane szwy/łączenia tuby;
- zawory zwrotne do pompowania komór tuby;
- samoodpływowy pokład;
- wykończenie pokładu antypoślizgowe;
- uchwyty do podnoszenia i przenoszenia łodzi;
- uchwyt do holowania łodzi;
- osłona kilu;
- kanapa - tapicerowanym oparciem i siedziskiem;
- pompka nożna, wiosła, zestaw naprawczy, instrukcja obsługi;
- konsola sterownicza z owiewką;
- pakiet elektryczny światła nawigacyjne + pompa zęzowa (sterowane z konsoli);
- pakiet sterowania mechanicznego kierownica;
- przekładnia kierownicza oraz sterociąg;
- wskaźnik poziomu paliwa;
- pokrowiec plandekowy na łódź;
d) wyposażenie dodatkowe:
- pasy lub kamizelki ratunkowe – od 5 do 8 szt, w zależności typu łodzi;
- koło ratunkowe wyposażone w nietonącą linę o średnicy od 8mm do 11mm i długości od 30m do 50m;
- gaśnica proszkowa o pojemności od 2kg do 4 kg środka gaśniczego;
- odbijacze w liczbie odpowiedniej do rozmiarów łodzi;
- bosak;
- apteczka pierwszej pomocy.
e) parametry silnika i jego osprzętu:
- silnik spalinowy,
- moc silnika(zaburtowy): w granicach od 25 KM do 30 KM,
- obrotomierz oraz prędkościomierz,
- czujnik prędkości,
- manetka boczna,
- cięgna kierownicze,
- linia paliwowa z gruszką,
- zewnętrzny zbiornik paliwa,
- akumulator, klemy, niezbędne okablowanie.
- wyposażony w hydrauliczny system podnoszenia.
4) opis techniczny przyczepki podłodziowej:
a) zastosowanie – do przewozu łodzi;
b) konstrukcja – z profili aluminiowych lub profili ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej;
c) przestrzeń ładunkowa oraz ładowność: dostosowana do transportu łodzi będącej przedmiotem zamówienia;
d) przyczepa z homologacją europejską.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34520000-8 - Łodzie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34223300-9 - Przyczepy
4.5.5.) Wartość części: 110000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – „Dostawa garażu na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim”.Opis Części nr 2:
1) przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa garażu na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim;
2) miejsce dostawy i montażu przedmiotu zamówienia: baza materiałowa (ODM) Wydziału Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Tczewskiej 4.
3) opis techniczny garażu:
a) przeznaczenie: do przechowywania łodzi i przyczepy podłodziowej;
b) materiał poszycia alternatywnie: blacha stalowa ocynkowana lub powlekana lub malowana farbą podkładową i antykorozyjną, blacha aluminiowa;
c) konstrukcja stalowa, wykonana z profili stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie,
d) wymiary minimalne:
długość w granicach od 6m do 6,5m;
szerokość w granicach od 5,0m do 5,5m;
wysokość minimalna ścian: 1,9m;
e) brama: uchylna lub dwuskrzydłowa otwierana na boki, otwierana mechanicznie; posiadająca co najmniej dwa zamki patentowe;
f) dach: jednospadowy ze spadkiem do tyłu lub dwuspadowy, pokryty blachodachówką I gatunku.
4) pozostałe ustalenia:
a) miejsce montażu garażu zostanie przygotowane (utwardzone) i wskazane przez Zamawiającego na terenie bazy materiałowej (ODM) Wydziału Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Tczewskiej 4;
b) dostawa i montaż garażu jest w cenie oferty i po stronie Wykonawcy, oraz nastąpi w dzień powszedni w godz.: od 800 do 1400;
c) garaż musi być fabrycznie nowy, bez śladów użytkowania, wad i usterek oraz wolny od obciążeń prawami osób trzecich;
d) Zamawiający zastrzega sobie prawo sprawdzenia zgodności oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia z wymaganiami zawartymi w SWZ;
e) Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia minimum 60 miesięcy gwarancji/rękojmi. Przedłużenie okresu gwarancji/rękojmi o kolejne miesiące, będzie (obok ceny) punktowanym kryterium oceny ofert;
f) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia;
g) Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów;
h) Zamawiający dopuszcza powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
4.5.5.) Wartość części: 10000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, do upływu terminu składania ofert, złożono 2 oferty, w tym jedną ofertę podlegającą odrzuceniu. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwoty brutto w wysokości: Część nr 1 – „Dostawa łodzi wraz z przyczepką podłodziową na potrzeby funkcjonowania przystani żeglarskiej przy Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim”: 110.000,00 zł.
Oferta nie podlegająca odrzuceniu na część nr 1 o wartości 116.000,00 zł, która została oszacowana jako najkorzystniejsza dla Zamawiającego przewyższyła kwotę którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie dysponuje obecnie budżetem pozwalającym na zwiększenie kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Mając powyższe na uwadze zasadnym jest zastosowanie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, jako podstawy prawnej do unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, na cześć nr 2 do upływu terminu składania ofert, nie złożono ofert.
| 2023-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |