Montaż instalacji klimatyzacji w budynkach administracyjno-dydaktycznych Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00220541
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00220541/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-17 13:16
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9ade658-a15d-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7831082949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00220541 z dnia 2023-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż instalacji klimatyzacji w budynkach administracyjno-dydaktycznych Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173433
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czechosłowacka 27
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-459
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sapsp.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sapsp.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sapsp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż instalacji klimatyzacji w budynkach administracyjno-dydaktycznych Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9ade658-a15d-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220541
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00058317/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Montaż instalacji klimatyzacji w budynkach adminstracujno-dydaktyznych SA PSP w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00072598
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ST.2370.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Montaż instalacji klimatyzacji w budynkach
administracyjno-dydaktycznych Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej
w Poznaniu, oznaczonych jako A, B, F, usytuowanych na terenie nieruchomości przy ul. Czechosłowackiej 27”.
2. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określony został
w następujących dokumentach:
1) dokumentacji projektowej - przedmiarze robót (Zał. nr 1A do SWZ),
2) projekt budowlany (Zał. nr 1B do SWZ),
3) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (Zał. nr 1C do SWZ),
4) zakres wymagań minimalnych przedmiotu zamówienia (Zał. nr 1D do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2023-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |