Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z modernizacją infrastruktury towarzyszącej w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie
Powiat Ostrzeszowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00220570
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00220570/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-17 13:21
- Lokalizacja
- Ostrzeszów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74210017-a86b-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 5140201793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00220570 z dnia 2023-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z modernizacją infrastruktury towarzyszącej w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ostrzeszowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854777
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 31
1.5.2.) Miejscowość: Ostrzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627320040
1.5.8.) Numer faksu: 627301771
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatostrzeszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatostrzeszowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatostrzeszowski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z modernizacją infrastruktury towarzyszącej w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74210017-a86b-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220570
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053958/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z modernizacją infrastruktury towarzyszącej w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00089145
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OP.272.1.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 812650,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonania robót budowlanych związanych z realizacją zadania pod nazwą: „Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z modernizacją infrastruktury towarzyszącej w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie”. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane obejmujące:
1) Budowę boiska wielofunkcyjnego, w którego skład wchodzić będą następujące roboty budowlane:
- demontaż istniejących fragmentów ogrodzenia ochronnego wraz z fundamentami,
- demontaż istniejącej studni, będącej w kolizji z projektowanym boiskiem,
- demontaż istniejącego koryta odwadniającego teren utwardzony oraz montaż nowego koryta,
- demontaż istniejącej studni kanalizacyjnej oraz montaż nowej studni,
- demontaż płyt betonowych znajdujących się przy budynku sali gimnastycznej,
- demontaż kostki brukowej znajdującej się przy budynku szkoły (kostka do ponownego wykorzystania),
- oczyszczenie istniejącego asfaltu,
- budowa podbudowy o odpowiednich poziomach dla boiska oraz dla kotki brukowej dookoła boiska,
- budowa nawierzchni boiska oraz kostki brukowej dookoła (we wskazanych na projekcie miejscach wraz ze schodami terenowymi, wyrównującymi poziomy w zachodniej części boiska,
- malowanie zgodnie z oznaczeniami w projekcie linii dyscyplin sportowych,
- ukształtowanie skarp do nowego poziomu boiska oraz obsadzenie ich trawą,
- montaż piłkochwytów dookoła boiska z bramkami, słupków, koszy oraz masztów z oświetleniem,
- zainstalowanie instalacji oświetlenia wraz z szafką sterującą.
2) Naprawę nawierzchni parkingów (łącznie 21 m.p.), w ich skład wchodzić będą następujące roboty budowlane:
- demontaż istniejącego terenu utwardzonego oraz niwelacja terenu do poziomów odpowiadających poziomom projektowym,
- budowa parkingu z betonowych płyt ażurowych,
- malowanie wyznaczonych miejsc postojowych,
- ukształtowanie skarpy do nowej nawierzchni parkingowej oraz obsadzenie trawą,
3) Budowę placu umożliwiającego zawracanie samochodów, w jego skład wchodzić będą następujące roboty budowlane:
- wycinka drzew oraz krzewu kolidujących z projektowanym placem,
- niwelacja terenu do poziomów zgodnych z projektem,
- budowa podbudowy pod plac,
- budowa placu z asfaltu,
- ukształtowanie skarpy do nowego poziomu nawierzchni oraz obsadzenie go trawą.
4) Roboty budowlane – elektryczne
- zasilanie oświetlenia boiska
- oświetlenie boiska
- wyposażenie oświetlenia boiska
- instalacja ochrony od porażeń
5) roboty budowlane - sanitarne
- instalacja kanalizacji deszczowej
- zewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej – roboty ziemne
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1040617,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1190000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1040617,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mardo Sport Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831677401
7.3.3) Ulica: Wydmowa 10
7.3.4) Miejscowość: Puszczykowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-041
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1040617,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |