Kompleksowa dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej do budynków zarządzanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00220847
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-17 14:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Wykonawcy
6 przyznanych
VEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
666 786,54 PLNVEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
666 786,54 PLNVEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
666 786,54 PLNVEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
666 786,54 PLNVEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
666 786,54 PLNVEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
666 786,54 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.