Wykonanie robót budowlanych w budynku Szkoły Muzycznej w Sopocie – drugie postępowanie
GMINA MIASTA SOPOTU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00221182
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00221182/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-17 15:27
- Lokalizacja
- Sopot, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54ce6e0e-e404-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5851411941
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00221182 z dnia 2023-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku Szkoły Muzycznej w Sopocie – drugie postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA SOPOTU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Sopot
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-704
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.sopot.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sopot.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54ce6e0e-e404-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w budynku Szkoły Muzycznej w Sopocie – drugie postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54ce6e0e-e404-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00221182
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062767/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie izolacji i odtworzenie zadaszenia tarasu w Szkole Muzycznej w Sopocie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192703
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.IN.2023.MSt
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich Robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowych, drenażu opaskowego, wentylacji piwnic oraz odtworzeniu zadaszenia tarasu wejściowego w budynku Szkoły Muzycznej położonym przy ul. Obrońców Westerplatte 18/20 w Sopocie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie całości robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwaną dalej STWiORB) i wszelkich czynności niezbędnych do wykonania przedmiotu umowy oraz oddania obiektu do użytkowania.
3. Wykonanie robót budowlanych obejmuje w szczególności:
1) Demontaż istniejącej opaski betonowej okalającej budynek oraz innych elementów kolidujących,
2) Wykonanie wykopów,
3) Skucie tynków,
4) Oczyszczenie z resztek poprzedniej izolacji, przygotowanie ścian,
5) Wypełnienie ubytków muru
6) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pionowej murów zewnętrznych
7) Wykonanie izolacji termicznej murów fundamentowych
8) Wykonanie drenażu opaskowego wokół budynku,
9) Wykonanie opaski żwirowej wokół budynku wraz z zasypaniem wykopów i odtworzeniem uszkodzonych nawierzchni,
10) Obniżenie dna studzienek 2 okien piwnicznych,
11) Wykonanie studzienki retencyjnej wyposażoną w pompę i jej podłączenie do drenażu,
12) Rekonstrukcja ażurowego zadaszenia tarasu wejściowego,
13) Remont nawierzchni tarasu wraz ze ściankami bocznymi i schodami,
14) Usunięcie odspojonych tynków wewnętrznych w piwnicy,
15) Skucie ściennych płytek ceramicznych w pom. dawnej pralni w piwnicy,
16) Odsolenie i osuszenie murów,
17) Demontaż wszystkich sufitów podwieszanych wraz z warstwą styropianu w piwnicy,
18) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych pionowych murów wewnętrznych,
19) Wykonanie izolacji termicznej stropu nad piwnicą,
20) Montaż wentylacji hybrydowej nawiewno-wywiewnej oraz mechanicznego wspomagania wentylacji grawitacyjnej w piwnicy,
21) Wymiana części okien piwnicznych na nowe,
22) Montaż nawiewników okiennych w pozostałych oknach piwnicznych,
23) Montaż kratek wentylacyjnych kontaktowych we wszystkich drzwiach w kondygnacji podziemnej,
24) Montaż 2 kratek wentylacyjnych w cokole werandy wschodniej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |