Wykonanie prac budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej w budynku C i budynku rotundy Ministerstwa Infrastruktury przy ul. Chałubińskiego 4/6 w Warszawie wraz z robotami towarzyszącymi.

MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00221219
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00221219/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-17 15:52
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21e37fe9-761d-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
7010527764
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanieRoboty malarskie i szklarskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie drzwi i okien

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK RUPAR37-114 Białobrzegi, PL · lot 0
1 186 768,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00221219 z dnia 2023-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej w budynku C i budynku rotundy Ministerstwa Infrastruktury przy ul. Chałubińskiego 4/6 w Warszawie wraz z robotami towarzyszącymi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363190367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tytusa Chałubińskiego 4/6

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-928

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 630 10 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mi.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/infrastruktura

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej w budynku C i budynku rotundy Ministerstwa Infrastruktury przy ul. Chałubińskiego 4/6 w Warszawie wraz z robotami towarzyszącymi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21e37fe9-761d-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00221219

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00099021/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana stolarki okiennej w budynku C i budynku rotundy w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00485631

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-5.2510.30.2022.IJS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej w budynku C i budynku rotundy w siedzibie MI przy ul. Chałubińskiego 4/6 w Warszawie wraz z robotami towarzyszącymi.
Opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa) zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ na który składa się: projekt budowlany, projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1186768,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2059707,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1186768,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U.P. "DOMREX" Jacek Rupar

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151075603

7.3.4) Miejscowość: Białobrzegi

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1186768,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 252 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca jest zobowiązany wykonać całe zamówienie w terminie do 36 tygodni od dnia zawarcia umowy, zgodnie z
poniższymi terminami wykonania i oddania poszczególnych etapów:
a) Etap I (piętro V i piętro IV): 12 tygodni od dnia zawarcia Umowy.
b) Etap II (piętro III): 16 tygodni od dnia zawarcia Umowy.
c) Etap III (piętro II): 20 tygodni od dnia zawarcia Umowy.
d) Etap IV (piętro I): 24 tygodni od dnia zawarcia Umowy.
e) Etap V (parter): 28 tygodni od dnia zawarcia Umowy.
f) Etap VI (piwnica -1): 32 tygodnie od dnia zawarcia Umowy.
g) Etap VII (Rotunda wraz z łącznikami): 36 tygodni od dnia zawarcia Umowy.
Roboty na różnych Etapach mogą być wykonywane równolegle po uzyskaniu pisemnej zgody Zamawiającego.
2023-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane