„Zawarcie umowy ramowej na wykonywanie prac remontowo-budowlanych w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o.”
Szpital Czerniakowski sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00221220
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00221220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-17 15:52
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9ee3376-cc77-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5212932455
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00221220 z dnia 2023-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zawarcie umowy ramowej na wykonywanie prac remontowo-budowlanych w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Czerniakowski sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011026815
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stępińska 19/25
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-739
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpitalczerniakowski.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalczerniakowski.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalczerniakowski.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalczerniakowski/demand/106927/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zawarcie umowy ramowej na wykonywanie prac remontowo-budowlanych w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9ee3376-cc77-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00221220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00156155
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 15/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na wykonywanie prac remontowo-budowlanych w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia będzie określany przez Zamawiającego na etapie zgłaszania wykonania – poprzedzony kosztorysem wstępnym, zatwierdzony przez Zamawiającego. Po wykonaniu przedmiotu zamówienia, Wykonawca będzie składał ostateczny kosztorys powykonawczy do zatwierdzenia Zamawiającemu, uprawniający do wystawienia faktury.
Wszystkie kosztorysy muszą być sporządzane w programie do kosztorysowania robót budowlanych (np. Norma PRO).
Umowa ramowa zostanie zawarta z jednym wykonawcą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po zatwierdzeniu przez organy nadzorcze Spółki wyniku finansowego za 2022 r., bezpośrednio związanego z niewypłaceniem części środków finansowych z NFZ, czego zamawiający nie mógł wcześniej przewidzieć, wystąpiła istotna zmiana aktualnej sytuacji Spółki powodująca, że prowadzenie postępowania nie leży w interesie publicznym.Przeznaczenie środków finansowych z bieżącej działalności na realizację przedmiotowego zamówienia mogłoby skutkować zmniejszeniem środków przeznaczonych na bieżące pilne potrzeby Szpitala, a co za tym idzie mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo pacjentów.
| 2023-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |