Budowa ścieżek rowerowych w ramach zadania „Wybierzmy rower- Rozwój sieci dróg rowerowych w Józefowie na terenie WOF w ramach ZIT – Etap II” oraz przebudowa pasa drogowego ulicy Ks. Malinowskiego

Miasto Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00221844
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00221844/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-18 10:10
Lokalizacja
Józefów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a08aeb1-d1fc-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5320016896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00221844 z dnia 2023-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżek rowerowych w ramach zadania „Wybierzmy rower- Rozwój sieci dróg rowerowych w Józefowie na terenie WOF w ramach ZIT – Etap II” oraz przebudowa pasa drogowego ulicy Ks. Malinowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 227790039

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.fiedukowicz@jozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jozefow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżek rowerowych w ramach zadania „Wybierzmy rower- Rozwój sieci dróg rowerowych w Józefowie na terenie WOF w ramach ZIT – Etap II” oraz przebudowa pasa drogowego ulicy Ks. Malinowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a08aeb1-d1fc-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00221844

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00161255

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.20.2023.MF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 Budowa ścieżki rowerowej w ul. Matejki (Topolowa - Malinowa)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 877461,8 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 Budowa ścieżki rowerowej w ul. Rodziewiczówny (Wawerska- Łąkowa)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 760823,17 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 - Budowa ścieżki rowerowej oraz przebudowa pasa drogowego w ul. Malinowskiego (Dzika - Nadwiślańska)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1840580,65 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Kwota brutto przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie niniejszego zamówienia to 845 278,02 zł. Została złożona jedna oferta na kwotę brutto 1 586 408,24 zł.
W dniu 24 kwietnia 2023 r. Zamawiający zaprosił Wykonawcę do negocjacji treści złożonej oferty. Negocjacje odbyły się 28 kwietnia 2023r. o godzinie 12.00. Dnia 28 kwietnia 2023 r. Zamawiający wysłał Wykonawcy zaproszenie do złożenia oferty dodatkowej, wyznaczając termin składania ofert na 8 maja 2023 r. na godzinę 9:00, natomiast termin otwarcia ofert wyznaczając na 8 maja 2023 r. na godzinę 9:05. W wyznaczonym terminie Wykonawca nie złożył oferty dodatkowej.
Cena oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia.
Zamawiający stwierdza, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Kwota brutto przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie niniejszego zamówienia to 695 812,50 zł. Została złożona jedna oferta na kwotę brutto 885 465,93 zł.
W dniu 24 kwietnia 2023 r. Zamawiający zaprosił Wykonawcę do negocjacji treści złożonej oferty. Negocjacje odbyły się 28 kwietnia 2023r. o godzinie 12:00. Dnia 28 kwietnia 2023 r. Zamawiający wysłał Wykonawcy zaproszenie do złożenia oferty dodatkowej, wyznaczając termin składania ofert na 8 maja 2023 r. na godzinę 9:00, natomiast termin otwarcia ofert wyznaczając na 8 maja 2023 r. na godzinę 9:05. W wyznaczonym terminie Wykonawca nie złożył oferty dodatkowej.
Cena oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia.
Zamawiający stwierdza, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Kwota brutto przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie niniejszego zamówienia to
1 785 500 zł. Została złożona jedna oferta na kwotę brutto 2 548 227,53 zł.
W dniu 24 kwietnia 2023 r. Zamawiający zaprosił Wykonawcę do negocjacji treści złożonej oferty. Negocjacje odbyły się 28 kwietnia 2023r. o godzinie 12:00. Dnia 28 kwietnia 2023 r. Zamawiający wysłał Wykonawcy zaproszenie do złożenia oferty dodatkowej, wyznaczając termin składania ofert na 8 maja 2023 r. na godzinę 9:00, natomiast termin otwarcia ofert wyznaczając na 8 maja 2023 r. na godzinę 9:05. W wyznaczonym terminie Wykonawca nie złożył oferty dodatkowej.
Cena oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia.
Zamawiający stwierdza, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.

2023-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane