Doposażenie pracowni endoskopii
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00221972
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-18 10:40
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6661889172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneEndoskopy
Wykonawcy
3 przyznane
'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
118 800 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
118 800 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
162 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.