„Opracowanie programów polityki zdrowotnej dla województwa śląskiego wraz z opracowaniem metodologii wyliczenia stawek jednostkowych”
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00222276
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-18 11:38
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542770064
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi zdrowotne świadczone na rzecz wspólnot
Wykonawcy
3 przyznane
KAROLINA KLIMEKZabrze, PL
49 000 PLNKAROLINA KLIMEKZabrze, PL
61 000 PLNKAROLINA KLIMEKZabrze, PL
49 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.