9/PA/2023 Opracowanie dokumentacji projektowej obejmującej termomodernizacje budynków mieszkalnych położonych w Bydgoszczy

ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00222287
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-05-18 11:41
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5540316382
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

5 przyznanych

ANTONI CIEŚLABydgoszcz, PL
11 562 PLN
ANTONI CIEŚLABydgoszcz, PL
11 562 PLN
Biuro Projektów „Ingraf Architekci”, Lucyna PawlickaBydgoszcz, PL
11 900 PLN
ANTONI CIEŚLABydgoszcz, PL
11 562 PLN
WOJCIECH ŁOSYKZielona Góra, PL
14 500 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.