Dostawy środków myjąco-dezynfekujących do zastosowania w przemyśle spożywczym

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00222379
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-05-18 12:00
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8762008352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki odtłuszczająceŚrodki czyszczącePreparaty czyszcząceProdukty do zmywania naczyńDetergenty do zmywarekŚrodek do mycia rąkŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Wykonawcy

2 przyznane

"DR. WEIGERT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDr. Weigert Polska Sp. z o.o. ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D 01-531 Warszawa NIP113 19 66 985, PL
143 162,16 PLN
"DR. WEIGERT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDr. Weigert Polska Sp. z o.o. ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D 01-531 Warszawa NIP113 19 66 985, PL
22 395,84 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.