Przebudowa dróg gminnych z Zakrzewa do Słucza
GMINA RADZIŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00222543
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00222543/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-18 12:34
- Lokalizacja
- Radziłów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0af2164-e00c-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7191544050
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00222543 z dnia 2023-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych z Zakrzewa do Słucza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669737
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. 500-lecia 14
1.5.2.) Miejscowość: Radziłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-213
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 86 273 71 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaradzilow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzilow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0af2164-e00c-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych z Zakrzewa do Słucza2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0af2164-e00c-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00222543
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038733/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dróg gminnych z Zakrzewa do Słucza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00186510
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.6.2023 AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa drogi gminnej nr 104138B w miejscowości Zakrzewo oraz drogi gminnej 104139B z miejscowości Zakrzewo w kierunku miejscowości Słucz o łącznej długości ok 1,9 km .
3.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- budowę nowej nawierzchni bitumicznej jezdni o szer. 5,5 m,
- budowę nowej nawierzchni jezdni z kostki betonowej o szer. 5,5 m,
- budowa nowej konstrukcji jezdni,
- budowę poboczy utwardzonych o nawierzchni z kostki betonowej o szerokości 1m,
- budowę poboczy ulepszonych kruszywem o szerokości od 1 m do 1,25m,
- budowę poboczy umocnionych płytą YOMB 100x75x12,5,
- budowę ścieków z płyt ażurowych „meba” 40x60x8 cm,
- budowę zjazdów o nawierzchni bitumicznej i kostki betonowej,
- przebudowę skrzyżowań z drogami gminnymi,
- budowę przepustów pod zjazdami z rur karbowanych PP(8SN) Ø 40 cm,
- budowę i przebudowę przepustów pod koroną drogi,
- budowę rurociągu grawitacyjnego w msc. Zakrzewo,
- ułożenie rur ochronnych na kablu telekomunikacyjnym pod jezdnią i zjazdami,
- oznakowanie pionowe,
- uporządkowanie terenu pasa drogowego, poprzez zahumusowanie i obsianie trawą rowów oraz terenów przylegających,
- przebudowę sieci elektroenergetycznej napowietrznej nN-0,4kV na odcinku o długości 82m.
3.3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia jest dostępny na załączonych do SWZ: projektach budowlanych i STWiORB, dotyczących w/w zadań. Dokumentacja stanowi załącznik do SWZ. Przedmiary załączone do SWZ mają charakter pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty, która wpłynęła w postępowaniu przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający na realizację zamówienia dysponuje kwotą w wysokości 3 500 000,00 zł brutto, natomiast cena ofertowa oferty najkorzystniejszej wynosi 4 153 866,39 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4153866,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5312823,34 PLN
| 2023-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |