Przebudowa odcinka jezdni ulicy Sokolej od posesji nr 14 do posesji nr 38 w Częstochowie
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00222860
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00222860/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-18 13:28
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c153fad-cd4a-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5732331963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00222860 z dnia 2023-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka jezdni ulicy Sokolej od posesji nr 14 do posesji nr 38 w Częstochowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150309847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 52
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-202
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 366 43 05, 34 366 43 37, 34 366 40 95
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzd.czest.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.czest.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/mzd/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa odcinka jezdni ulicy Sokolej od posesji nr 14 do posesji nr 38 w Częstochowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c153fad-cd4a-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00222860
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031741/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa odcinka jezdni ulicy Sokolej od posesji nr 14 do posesji nr 38 w Częstochowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00154355
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZD.ZP.26.1.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 451942,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Na projektowanym odcinku po usunięciu istniejących nawierzchni, humusu i niwelacji terenu należy wykonać następujące warstwy konstrukcji nawierzchni:
Konstrukcja jezdni KR2:
- nawierzchnia – betonowa kostka brukowa typu Holland koloru szarego gr.8cm,
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3cm,
- podbudowa z tłucznia kamiennego 0-31,5mm gr. 20cm,
- warstwa odsączająca z pospółki gr. 10cm,
- (uwaga: w przypadku wystąpienia gruntów wysadzinowych zamiast warstwy pospółki wykonać stabilizację z cementu/wapna o gr. warstwy 15cm).
Konstrukcja pobocza:
- utwardzenie tłuczniem kamiennym 0-31,5mm gr. 15cm,
- (uwaga: należy wykonać odtworzenia nawierzchni zjazdów i dojść do posesji – w granicach pasa drogowego, w miejscu istniejących nawierzchni).
Jezdnia na całej długości będzie posiadać obramowanie z krawężnika betonowego 15x22cm na ławie betonowej z oporem o świetle 0cm.
Remont istniejących rowów przydrożnych celem usprawnienia spływu wód roztopowych i opadowych
z jezdni i poboczy, tj.:
- wyczyszczenie niecki rowów,
- ponowne wyprofilowanie dna i skarp rowów,
- udrożnienie istniejących na rowie przepustów.
Zamawiający wymaga udzielenia minimum 60 miesięcznej, a maksymalnie 120 miesięcznej gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397114,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 558790,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397114,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGEX s. c. W. Piątek, M. Piątek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9492137636
7.3.3) Ulica: Al. Armii Krajowej 1/3 lok. 103
7.3.4) Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
7.3.5) Kod pocztowy: 42-202
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397114,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |