Opracowanie dokumentacji projektowej hali serwisowania autobusów
PKS w Rzeszowie S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00066427
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00066427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-27 13:44
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-474b0d51-4ccc-4452-b221-718fe49e5416
- Identyfikator
- 8130266982
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00066427 z dnia 2025-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej hali serwisowania autobusów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PKS w Rzeszowie S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000617025
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebownisko, 976
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-001
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pks.rzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pks.rzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-474b0d51-4ccc-4452-b221-718fe49e54161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - usługi transportowe
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka Akcyjna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej hali serwisowania autobusów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-474b0d51-4ccc-4452-b221-718fe49e5416
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00066427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636295
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Projekt/1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 360000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej hali serwisowej autobusów. Przewidziano budynek jednokondygnacyjny (dopuszcza się dwie kondygnacje w segmencie zaplecza), bez podpiwniczenia, z dachem płaskim lub
o niewielkim spadku. Bryła zwarta dla zminimalizowania ew. utrudnień dla ruchu innych pojazdów na terenie Zakładu. Powierzchnia użytkowa - ok. 900 m2.
W przypadku dwóch kondygnacji segmentu zaplecza powierzchnia użytkowa - ok. 1008 m2. Z uwagi na sposób użytkowania budynku, należy uwzględnić jego podział na wydzielone strefy pożarowe oraz wyznaczyć strefy zagrożenia wybuchem. Rozwiązania instalacyjne i technologiczne dostosować również do wybuchowego charakteru gazów stanowiących źródła napędu tj. wodoru i CNG (sprężony gaz ziemny). Muszą one zapewnić bezpieczne użytkowanie budynku. Uwaga! Należy uwzględnić rodzaj i stan podłoża gruntowego w miejscu lokalizacji hali. Należy zapoznać się z dokumentacją geologiczną i stosownie do informacji w niej zawartych, dobrać sposób posadowienia budynku. W kontekście trudnych warunków geotechnicznych, również posadzkę należy zabezpieczyć przed ew. nadmiernym osiadaniem, uwzględniając znaczące obciążenie od pojazdów ( autobusów ), oraz wyposażenia stałego i ruchomego.
W segmencie serwisowania przewidziano montaż podnośników stacjonarnych i użytkowanie przestawnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 300120,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392370,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 300120,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METROPOLIS Sp. z o. o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320801459
7.3.3) Ulica: ul. Narutowicza 12
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-240
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300120,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2025-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |