„Wykonanie dok. projektowo kosztorysowej dla zad. pn.: „Termomodernizacja budynku mieszkalnego, wielorodzinnego przy ul. Sobieskiego 4, Głowackiego 4 oraz budynków przy ul. Partyzantów 10a w Sosnowcu”
Miejski Zakład Zasobów Lokalowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00223357
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-18 14:56
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6443087339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
3 przyznane
MIROSŁAW ZAWARTKASosnowiec, PL
40 590 PLNMIROSŁAW ZAWARTKASosnowiec, PL
40 590 PLNMIROSŁAW ZAWARTKASosnowiec, PL
88 560 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.