Opracowanie dok. projekt.-koszt. wraz z remontem dojazdu do parkingu pomiędzy IV Komisariatem Policji a ul. Buszczyńskich oraz wykonaniem remontu ulicy i parkingu wzdłuż ul. Szosa Lubicka w Toruniu.

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00224021
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00224021/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-19 09:59
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21f691ac-e42a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
9562000576
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00224021 z dnia 2023-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dok. projekt.-koszt. wraz z remontem dojazdu do parkingu pomiędzy IV Komisariatem Policji a ul. Buszczyńskich oraz wykonaniem remontu ulicy i parkingu wzdłuż ul. Szosa Lubicka w Toruniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Toruniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870287083

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grudziądzka 159

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 0 566693100

1.5.8.) Numer faksu: 0566612109

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzdprzetargi1@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.torun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzdtorun.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budowa i utrzymanie dróg oraz obiektów mostowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dok. projekt.-koszt. wraz z remontem dojazdu do parkingu pomiędzy IV Komisariatem Policji a ul. Buszczyńskich oraz wykonaniem remontu ulicy i parkingu wzdłuż ul. Szosa Lubicka w Toruniu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21f691ac-e42a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00224021

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024168/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.43 Remont dróg dojazdowych : do parkingu przy ul. Buszczyńskich, przy Szosie Lubickiej w Toruniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00197772

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-271.20.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 231707,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z remontem dojazdu do parkingu pomiędzy IV Komisariatem Policji a ul. Buszczyńskich w Toruniu oraz wykonanie remontu ulicy i parkingu wzdłuż ul. Szosa Lubicka w Toruniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 260 ust. 2 w zw. z art. 254 pkt 2 w zw. z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t. jedn. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) – dalej ustawa Pzp lub Pzp, informuję, iż unieważniam postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone w trybie podstawowym z możliwością przeprowadzenia negocjacji o wartości mniejszej niż progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp na:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej
wraz z remontem dojazdu do parkingu pomiędzy IV Komisariatem Policji a ul. Buszczyńskich
oraz wykonaniem remontu ulicy i parkingu wzdłuż ul. Szosa Lubicka w Toruniu.


ponieważ nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane