„Przebudowa drogi powiatowej Nr 1832R Bączal - Skołyszyn w km 0+008 - 1+000 w miejscowościach Bączal Dolny i Bączal Górny”
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00224198
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00224198/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-19 10:40
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b9a25f1-dd04-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6851955877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00224198 z dnia 2023-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 1832R Bączal - Skołyszyn w km 0+008 - 1+000 w miejscowościach Bączal Dolny i Bączal Górny”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370446723
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134435140
1.5.8.) Numer faksu: 134462868
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdjaslo@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzdjaslo.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 1832R Bączal - Skołyszyn w km 0+008 - 1+000 w miejscowościach Bączal Dolny i Bączal Górny”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b9a25f1-dd04-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00224198
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031432/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 "Przebudowa drogi powiatowej Nr 1832R Bączal- Skołyszyn w km 0+008-1+000 w miejscowościach Bączal Dolny i Bączal Górny"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00183572
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: T.2e.261.1.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: " Przebudowa drogi powiatowej Nr 1832R Bączal - Skołyszyn w km 0+008 - 1+000 w miejscowościach Bączal Dolny i Bączal Górny”
Zamówienie realizowane jest z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i prowadzi do osiągnięcia celu szczegółowego dla poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” tj. wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi powiatowej Nr 1832R Bączal - Skołyszyn w km 0+008 - 1+000 w miejscowościach Bączal Dolny i Bączal Górny , który polegać będzie na:
ścięcie zawyżonych poboczy z odwiezieniem urobku poza teren przebudowy
- frezowanie nawierzchni z odwiezieniem urobku na bazę PZD w Jaśle;
- rozebranie ścieków betonowych wbudowanych w istniejących rowach;
- rozebranie budowli siatkowo- kamiennych – narzut kamienny ;
- formowanie nasypów ziemnych z ziemi dowiezionej;
- wzmocnienie skarp geokratami i płytami prefabrykowanymi typu YOMB;
- likwidacja przełomów poprzez rozebranie istniejącej podbudowy i wykonaniu nowych warstw z kruszywa kamiennego wraz z jej przykryciem mieszanka mineralno- bitumiczną ;
- ułożenie warstwy bitumicznej profilowej i ścieralnej z mieszanki mineralno- asfaltowej wzmocnionej poprzez ułożenie siatki z tworzywa sztucznego
- oczyszczenie rowów i przepustów z namułu wraz z odcinkowym zabezpieczeniem poprzez ułożenie ścieków z elementów betonowych prefabrykowanych;
- uzupełnienie poboczy i zjazdów z mieszanki tłuczniowej ;
- oznakowanie poziome jezdni ;
- rozebranie istniejących barier stalowych energochłonnych z odwiezieniem na bazę PZD w Jaśle;
- ułożenie nowych barier stalowych energochłonnych o podwyższonym poziomie powstrzymywania;
-robotach pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych, trasa dróg w terenie pagórkowatym lub podgórskim - inwentaryzacja powykonawcza- 0,99 km.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) Przedmiar robót – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
34928110-2 - Bariery drogowe
71354000-4 - Usługi sporządzania map
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferty złożone w/w postępowaniu przez następujących Wykonawców:Oferta Nr 1 Firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle
ul. Jana Pawła II 30, 38-200 Jasło
Oferta Nr 2 STRABAG Sp. z o.o. Ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1197365,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1364334,79 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |