Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru Garaż ul. Kruszyńska, 49-300 Brzeg, dz.nr 133/7, 133/8
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00066594
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00066594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-27 14:07
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aa0fac5a-5469-4f17-9df7-366750597e05
- Identyfikator
- 8960006170
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył energii elektrycznej
Wykonawcy
1 przyznane
TAURON DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
218 400 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00066594 z dnia 2025-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru Garaż ul. Kruszyńska, 49-300 Brzeg, dz.nr 133/7, 133/8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930103906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obornicka 126
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-984
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziwroclaw.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rziwroclaw.wp.mil.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru Garaż ul. Kruszyńska, 49-300 Brzeg, dz.nr 133/7, 133/82.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa0fac5a-5469-4f17-9df7-366750597e05
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00066594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103968/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Dystrybucja energii elektrycznej dla punktu poboru zlokalizowanego w Brzegu przy ul. Kruszyńskiej, dz. nr 133/7, 133/8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Spółka TAURON Dystrybucja S.A. jest jednym dystrybutorem energii elektrycznej w obszarze działania Rejonowego Zarządu Infrastruktury we Wrocławiu, który może zrealizować wyżej wymienioną usługę we wskazanej lokalizacji.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 60/V/SGKiE/24/U
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 177560,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru Garaż ul. Kruszyńska, 49-300 Brzeg, dz.nr 133/7, 133/8
PPE: 590322413900497248
Moc przyłączeniowa 135 kW, moc umowna 100 kW
Wolumen roczny: 130 000 kWh, wolumen 48 miesięcy: 520 000kWh
4.5.3.) Główny kod CPV: 65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAURON Dystrybucja S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 230179216
7.3.3) Ulica: Podgórskiej 25a
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-035
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218400 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
| 2025-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |