„Zaprojektowanie i wybudowanie tężni solankowej na działce nr 2/8 Obr. 4 przy ul. Parkowej w Malborku w ramach budżetu obywatelskiego edycja 2023”
MIASTO MALBORK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00224335
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00224335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-19 11:10
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d270e97c-e413-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5792230763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00224335 z dnia 2023-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zaprojektowanie i wybudowanie tężni solankowej na działce nr 2/8 Obr. 4 przy ul. Parkowej w Malborku w ramach budżetu obywatelskiego edycja 2023”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MALBORK
1.3.) Oddział zamawiającego: MALBORK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747827
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PL. SŁOWIAŃSKI 5
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.milanowski@um.malbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malbork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_malbork1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zaprojektowanie i wybudowanie tężni solankowej na działce nr 2/8 Obr. 4 przy ul. Parkowej w Malborku w ramach budżetu obywatelskiego edycja 2023”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d270e97c-e413-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00224335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036250/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zaprojektowanie i wybudowanie tężni solankowej w ramach Budżetu Obywatelskiego edycja 2023
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193370
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.271.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) - wykonanie mapy do celów projektowych
- wykonanie prac przygotowawczych - koncepcja;
- prace projektowe w tym:
a) projekt zasilenia tężni wraz z monitoringiem ( z istniejących złączy na budynku Przystani Żeglarskiej.
b) projekt zagospodarowania terenu
- budowę tężni plenerowej wraz z zasileniem i monitoringiem
- budowę nawierzchni;
- montaż drobnych form architektonicznych ( kosze na śmieci szt. 2, ławki szt. 4, tablice
informacyjne szt. 2, regulamin szt. 2.
2) - Roczny serwis wybudowanej tężni wraz z wymianą lub uzupełnieniem solanki
W związku z powyższym zamawiający modyfikuje również załącznik nr 1 do oferty i publikuje aktualny wzór jako załącznik nr 1 AKTUALNY v1.1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2023-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |