WYKONYWANIE NAPRAW, KONSERWACJI I PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH ZABUDOWY SPECJALNEJ SPRZĘTU LOTNISKOWEGO
31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00224460
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-19 11:36
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7770004575
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Wykonawcy
4 przyznane
KONIK TRUCK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANOWY KONIK, PL
50 000 PLNKONIK TRUCK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANOWY KONIK, PL
20 000 PLNKONIK TRUCK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANOWY KONIK, PL
30 000 PLNKONIK TRUCK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANOWY KONIK, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.