Wykonanie izolacji budynków, w podziale na dwie części: część 1: ul. Szybowcowa 4, ul. Oficerska 13, ul. Koszarowa 1-3 w Szczecinie; część 2: ul. Flaminga 9 w Szczecinie
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00224808
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00224808/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-19 12:48
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7143350-ddcc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8521850722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00224808 z dnia 2023-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji budynków, w podziale na dwie części: część 1: ul. Szybowcowa 4, ul. Oficerska 13, ul. Koszarowa 1-3 w Szczecinie; część 2: ul. Flaminga 9 w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/stbs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie izolacji budynków, w podziale na dwie części: część 1: ul. Szybowcowa 4, ul. Oficerska 13, ul. Koszarowa 1-3 w Szczecinie; część 2: ul. Flaminga 9 w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7143350-ddcc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00224808
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00181052
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Tp 19/DZE/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 146791,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji poziomej ścian w budynku przy ul. Szybowcowej 4 i ul. Oficerskiej 13 oraz wykonaniu izolacji stropu nad garażem przy ul. Koszarowej 1-34.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.5.) Wartość części: 106042,19 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji z odtworzeniem docieplenia stropu i nawierzchni w budynku (remont płyty tarasu) przy ul. Flaminga 9 m. 14 i 15 w Szczecinie.4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.5.) Wartość części: 40748,98 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 ust. 2 ustawy Pzp unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym na „wykonanie izolacji budynków, w podziale na dwie części: część 1: ul. Szybowcowa 4, ul. Oficerska 13, ul. Koszarowa 1-3 w Szczecinie”; część 2: ul. Flaminga 9 w Szczecinie, z uwagi na fakt, że złożona oferta podlega odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu dla części 1 , w wyznaczonym terminie tj. do dnia 04.05.2023 r. do godz. 10.00, ofertę złożył następujący Wykonawca:
1. Nr oferty: 1051/Tp 19/DZE/2023
Zakład Ogólnobudowlany Wiktor Kożuchowski z siedzibą przy ul. Szymanowskiego 13/9 w Szczecinie.
Zamawiający informuje, że oferta złożona przez ww. Wykonawcę, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych podlega odrzuceniu z uwagi na fakt, że wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł w sposób nieprawidłowy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 ust. 2 ustawy Pzp unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym na „wykonanie izolacji budynków, w podziale na dwie części: część 1: ul. Szybowcowa 4, ul. Oficerska 13, ul. Koszarowa 1-3 w Szczecinie”; część 2: ul. Flaminga 9 w Szczecinie, z uwagi na fakt, że złożona oferta podlega odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu dla części 1 , w wyznaczonym terminie tj. do dnia 04.05.2023 r. do godz. 10.00, ofertę złożył następujący Wykonawca:
1. Nr oferty: 1051/Tp 19/DZE/2023
Zakład Ogólnobudowlany Wiktor Kożuchowski z siedzibą przy ul. Szymanowskiego 13/9 w Szczecinie.
Zamawiający informuje, że oferta złożona przez ww. Wykonawcę, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych podlega odrzuceniu z uwagi na fakt, że wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł w sposób nieprawidłowy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2023-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |